5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Bobochic Paris: 100 % francúzsky dizajn

Unikátna, hravá a autentická. Taká je značka Bobochic Paris, ktorá si vás podmaní, nech už ste svoj interiér zasvätili akémukoľvek štýlu.

Spoznajte s nami túto krásnu značku, ktorá si kladie za cieľ svojím dizajnom vybaviť bývanie všetkých veľkostí, pričom by nemusela hľadať kompromis medzi kvalitou a osobitosťou.

Dizajn v každom detaile

V ponuke tejto parížskej značky nájdete dvojmiestne aj rohové pohovky, sedacie súpravy, pufy a postele. Za každým kúskom stoja hodiny tvrdej práce, nasadenie a maximálna kreativita. Všetky produkty vytvára tím dizajnérov, ktorí si dávajú záležať na každom detaile. Výsledkom je produkt vystihujúci lásku k dizajnu vo fyzickej podobe.

Trochu histórie

Značka Bobochic Paris bola založená dvoma priateľmi Sébastienom Réou a Emmanuelom Mendesom v roku 2015 v parížskej kaviarni. Od tej doby sa zmenilo mnohé, spoločnosť vyrástla a dnes teší svojimi výrobkami zákazníkov po celom svete. Jedno ale zostalo rovnaké, obaja muži sú dodnes vo vedení a nehodlajú na tom nič meniť.

Značka sa presadila hlavne vďaka odvahe s ktorou jej zakladatelia neváhali vystaviť pohovky pod Eiffelovu vežu, na úpätí Víťazného oblúku alebo vedľa Louvru. A nielen vďaka tomu, je dnes táto značka lídrom vo svojom odbore, ktorý je preslávený originalitou a kreativitou.