5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Bonami premeny: dámske kráľovstvo u Ewy Farnej

Ako premeniť takzvanú nijakú miestnosť fungujúcu ako sklad vecí vo variabilné kráľovstvo? Pri návšteve v rodinnom domčeku u speváčky Ewy Farnej sme zistili, že Ewa má jasnú víziu, čo by mala miestnosť spĺňať.

Jej predstavu sme pomohli zhmotniť do reality a vznikla tak multifunkčná, no zároveň elegantná miestnosť rozdelená na 3 zóny: skrášľovaciu, pracovnú a oddychovú. Poďte sa inšpirovať s nami!

"Izba by mala mať hneď niekoľko funkcií. Cez deň slúži ako kancelária, salón krásy a miesto, kde môžem natáčať svoje videá.

Zároveň by som si priala, aby sa večer mohla premeniť na izbu pre hostí, kde sa bude každý cítiť príjemne a dokonale si tu odpočinie."

Pracovný stôl s úložným priestorom a elegantným zrkadlom spĺňa funkciu toaletného stolíka, rozmanité organizéry zabezpečia, aby líčidlá boli vždy upratané, ale zároveň poruke.

Odkladacích stolíkov nie je nikdy dosť, tak prečo sa obmedziť iba na jeden? Praktické sú aj tie umiestnené po bokoch sedačky.

Komoda uskladní všetko dôležité a vytvorí úžasný odkladací priestor, krásne na nej vyniknú dekorácie i kvety.

Ďalší ideálny priestor na skrášlenie miestnosti je otvorená knižnica so štýlovými dekoráciami a obľúbenými predmetmi.

Rozkladacia pohovka slúži pre pohodlné rozjímanie, ale zároveň je praktickým riešením pre prespanie hostí.

O zútulnenie a farebné dotiahnutie sa postarajú textílie: koberec, dekoračné vankúšiky aj mäkký plyšový pléd v púdrovoružovej farbe.

Nezabúdajte na kvalitné osvetlenie. Okrem stropných svietidiel dotvára atmosféru podlahové a stolové lampy.

Prečítajte si rozhovor s našou bytovou dizajnérkou Lindou a zistite, ako premena prebiehala.