5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Objavte trendy v interiéroch pre rok 2021

Ak plánujete svoj domov vybaviť novým nábytkom či dekoráciami alebo vás len zaujíma, aké budú interiérové trendy pre budúci rok, tak táto inšpirácia je presne pre vás. Dali sme dohromady výber nábytku, textilu, osvetlenia aj dekorácií v súlade s tým, čo bude v budúcom roku žiadané a na čom sa súčasná situácia nepochybne odrazila.

Trend č. 1

„Staycation“ alebo dovolenka doma

Rok 2020 obrátil cestovateľské plány hlavou hore, a preto si ľudia stále častejšie pozývajú svoje obľúbené destinácie priamo k nim domov. Napríklad v podobe nábytku a dekorácií, ktoré im vysnívanú krajinu pripomínajú. Môže ísť aj o svetlé odtiene mora a piesku či exotické drevo.

Farba mora aj neba

Osviežte svoj interiér s obľúbenou farbou Al Azur. Je to pozitívny, moderný a až trochu futuristický odtieň, ktorý bude ladiť so sklom, oceľou i zlatou či horčicovožltou farbou.

Svetlé drevo

Ďalším budúcim trendom bude svetlé drevo inšpirované scandi štýlom. Využiť ho môžete pri nábytku a dekoráciách, ale aj na stenách a stropoch.

Trend č. 2

Domov ako bezpečné útočisko

Náš svet sa teraz scvrkol na pár desiatok metrov štvorcových a niekoľko miestností musí poslúžiť ako pracovňa, herňa aj miesto pre odpočinok. Preto kladieme väčší dôraz na to, čo si do svojich domovov púšťame. Napríklad v podobe ekologických a udržateľných produktov či kvalitných materiálov.

Ekologicky a udržateľne

Skúste vymeniť čo najviac plastu za recyklované materiály, bambus či prírodné tkaniny.

Trendy roku 2021

Inšpirujte sa vlnou trendov, ktoré budú v novom roku vládnuť všetkým interiérom.