Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Zariaďte si krásny domov s dekoráciami a bytovými doplnkami

Oživte interiér vášho domova. Štýlové bytové doplnky a dekorácie predstavujú rýchlu a jednoduchú cestu, ako zútulniť interiér a dodať mu tú správnu atmosféru. Máme pre vás dizajnové vázy, sošky, obrazy, krásny riad aj bytový textil v rôznych interiérových štýloch. Samozrejmosťou sú tiež užitoční pomocníci pre upratovanie a organizáciu. Inšpirujte sa nimi nižšie.

Dekorácie

Často sú to práve detaily, ktoré urobia z obyčajného bytu majstrovské dielo. Pridajte vázy, obrazy, sviečky, hodiny a veľa ďalších drobností, ktorými zmeníte vzhľad a vyjadríte svoj štýl. Inšpirujte sa nižšie a objavte kúsky, ktoré vám pomôžu dodať vašej domácnosti nový vzhľad.

Bytový textil

Textilné doplnky vedia interiér zabývať a hlavne zútulniť. Spálňu štýlovo doplnia kvalitné obliečky s dokonale doladenými plachtami. Obývacej izbe pristanú dekoratívne vankúšiky a pléd prehodený cez pohovku. Nezabúdajte ani na kúpeľňový textil, ktorý vám zaručí maximálne pohodlie po každom kúpeli.

Upratovanie a organizácia

Každý interiér vyzerá lepšie, keď všetko má svoje miesto. Kúpte si praktické organizéry a štýlových upratovacích pomocníkov, ktorí vám pomôžu udržať domov čistý a zorganizovaný. Inšpirujte sa nimi nižšie.

Kuchyňa a jedáleň

Majte kuchyňu a jedáleň vyladenú do posledného detailu! Vyberajte z kvalitného dizajnového riadu, trendy kuchynských spotrebičov, praktických pomôcok na varenie a pečenie a nezabudnite ani na doplnky na servírovanie, ktoré z vás urobia majstra hostiteľa.

Koberce

Teraz je k dispozícii mnoho kvalitných materiálov, ktoré môžeme položiť na podlahu. Žiadny ale nezahreje na tele i na duši tak, ako príjemný koberec. Navyše má niekoľko ďalších výhod – vie tlmiť hluk, regulovať teplotu a pre jeho mäkkosť sa po ňom príjemne chodí. Ak sa vám niektorý opozerá, ľahko sa dá vymeniť.

Viac inšpirácie pre zútulnenie vášho domova nájdete v kategóriách