5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Zariaďte si krásny domov s dekoráciami a bytovými doplnkami

Oživte interiér vášho domova. Štýlové bytové doplnky a dekorácie predstavujú rýchlu a jednoduchú cestu, ako zútulniť interiér a dodať mu tú správnu atmosféru. Máme pre vás dizajnové vázy, sošky, obrazy, krásny riad aj bytový textil v rôznych interiérových štýloch. Samozrejmosťou sú tiež užitoční pomocníci pre upratovanie a organizáciu. Inšpirujte sa nimi nižšie.

Dekorácie

Často sú to práve detaily, ktoré urobia z obyčajného bytu majstrovské dielo. Pridajte vázy, obrazy, sviečky, hodiny a veľa ďalších drobností, ktorými zmeníte vzhľad a vyjadríte svoj štýl. Inšpirujte sa nižšie a objavte kúsky, ktoré vám pomôžu dodať vašej domácnosti nový vzhľad.

Bytový textil

Textilné doplnky vedia interiér zabývať a hlavne zútulniť. Spálňu štýlovo doplnia kvalitné obliečky s dokonale doladenými plachtami. Obývacej izbe pristanú dekoratívne vankúšiky a pléd prehodený cez pohovku. Nezabúdajte ani na kúpeľňový textil, ktorý vám zaručí maximálne pohodlie po každom kúpeli.

Upratovanie a organizácia

Každý interiér vyzerá lepšie, keď všetko má svoje miesto. Kúpte si praktické organizéry a štýlových upratovacích pomocníkov, ktorí vám pomôžu udržať domov čistý a zorganizovaný. Inšpirujte sa nimi nižšie.

Kuchyňa a jedáleň

Majte kuchyňu a jedáleň vyladenú do posledného detailu! Vyberajte z kvalitného dizajnového riadu, trendy kuchynských spotrebičov, praktických pomôcok na varenie a pečenie a nezabudnite ani na doplnky na servírovanie, ktoré z vás urobia majstra hostiteľa.

Viac inšpirácie pre zútulnenie vášho domova nájdete v kategóriách