5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Nevšedná obývacia izba, kde môžete byť sami sebou

Ťahá vás to k nevšednosti a radi sa líšite od ostatných? Drieme vo vás nespútaná povaha expresívneho umelca či divokej rockovej hviezdy? Nenechajte sa zväzovať žiadnymi pravidlami a zariaďte si interiér, ktorý bude presným odrazom vašej osobnosti.

Nemusíte sa báť kombinovať zdanlivo nekombinovateľné a odlišné kúsky nábytku, obklopiť sa obľúbenou literatúrou alebo si vytvoriť na stene malú galériu. V takom interiéri kreatívne myšlienky budú prichádzať samé a vy sa budete cítiť sami sebou.

Umelecká stena ako v galérii

Doma môžete naplno vyjadriť, kto ste a nemusíte sa viazať konvenciami. Máte obľúbené obrazy, plagáty či fotografie? Vystavte ich po celom byte a neobmedzujte sa len na steny. Nedbalo opreté na zemi dodajú miestu originalitu.

V hojdacom kresle...

...prichádza inšpirácia. Je skrátka ideálnym miestom na počúvanie hudby a čítanie kníh či časopisov. Aj posedenie s kávou alebo pohárom vína dostane pri hojdaní úplne nový rozmer.

A pretože k bohémskym interiérom neodmysliteľne patria originálne kúsky, nebojte sa miešať nevšedné tvary a farby kresiel.

Inšpiratívna hudba

Siahnite po retro kúskoch, ktoré vyšperkujú bohémsku obývačku k dokonalosti.

Ak si chcete tóny a melódie užiť v celej bohatosti, vyberajte taký gramofón, ktorý môžete pripojiť k reprosústave.

Menej je viac

Pri tvorbe zátišia aj celkovej kompozície si dajte na čas. Aj v prípade eklektického interiéru sa oplatí dodržiavať zásadu nepracovať s viac ako tromi výraznými farbami.

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu do obývačky?