-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

Inšpirácia: vzdušná obývačka ideálna nielen pre mladé páry

Už len pri predstave hľadaní nového bytu, ktorý by vyhovoval po všetkých stránkach, sa mnohým z nás automaticky zježia chlpy na tele. Každopádne úplne zúfať tiež nemusíte.

S trochou nadšenia a citu pre usporiadanie priestoru a výberom tých správnych doplnkov vyčaríte aj z pár metrov štvorcových neodolateľný interiér, v ktorom sa budete cítiť skvele. Inšpirujte sa, ako s ľahkosťou a moderne zariadiť obývaciu izbu nenásilne prepojenú s jedálenským kútom.

Tranquil Dawn: svieži aj neopozeraný odtieň

Podľa dizajnérov značky Dulux najlepšie vyjadruje atmosféru novej dekády mätovovosivá farba, čiže Tranquil Dawn inšpirovaná rannou oblohou.

Reaguje na medziľudské odcudzenie podporené technologickým pokrokom a jej úlohou je znova vniesť do našich domovov ľudský rozmer aj dotyk prírody

Na rastliny sa miesto vždy nájde

Aj v menších interiéroch sa oplatí urobiť si miesto na pár kvetín či byliniek - osviežia ho nielen vizuálne, ale aj prakticky. Len je potrebné viac premyslieť ich umiestnenie.

Závesné kvetináče alebo nástenné police zaberú minimum priestoru. V nevyužitom rohu miestnosti zase bude skvele pôsobiť aj vyšší kvetináč na nožičkách.

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu do obývacej izby?