Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Monbento: objavte štýlové desiatové boxy na jedlo

Nemusíte sa vzdávať kultúry stolovania ani počas obedu na cestách, v kancelárii alebo v škole. Kúpte si dizajnové desiatové boxy, dózy a fľaše francúzskej značky Monbento, ktoré sú štýlové a zároveň vynikajú kvalitnými udržateľnými materiálmi.

O značke

V Japonsku si ľudia desiatu nosia v nádobách označovaných ako "Bento". A tak duo Emilie Creuzieux a Fabien Marret, posadnutí japonskou kultúrou, zatúžilo po spojení praktickosti a zdravého stravovania pri zachovaní rešpektu k životnému prostrediu a vytvorili značku Monbento.

Desiatové a obedové boxy

Desiatové boxy Original vynikajú kvalitnými udržateľnými materiálmi a povrchovou úpravou Soft Touch. Vďaka dvom vzduchotesným nádobám, vyberateľnej miske na omáčku a elastickej páske zostanú vaše s láskou pripravené pokrmy neporušene na svojom mieste.

Tašky na desiatové boxy

Pohodlný a bezstarostný prenos vašich obedových škatuliek zaistí taška Cocoon, ktorá bola navrhnutá tak, aby sa do nej s prehľadom vošiel desiatový box Original, súprava cestovných príborov Slim Box aj chladiaca vložka. Použiť ju, samozrejme, môžete aj na vaše existujúce dózy.

Desiatové dózy

Desiatová dóza Monbento Element je ideálny spoločník na popoludňajšie výlety či dlhé zahraničné cesty. Dokáže totiž udržať teplotu svojho obsahu až po dobu 10 hodín a vďaka praktickému rozmeru vám v batohu či kabelke nezaberie skoro žiadne miesto.

Termosky

Do práce, do školy, ale aj na výšľap do hôr oceníte termosku s praktickým nalievacím hrdlom z antikoro ocele.

Udržia vaše nápoje teplé či studené po dobu až 12 hodín, sú extra odolné a vyrobené z kvalitných a zdravotne vyhovujúcich materiálov. Vďaka bezpečnostnému tlačidlu ich navyše môžete bez obáv uložiť aj na dno kabelky či batohu.

Fľaše

Nezabúdajte na pitný režim. Fľaša Monbento Positive je nielen štýlovým, ale zároveň aj ekologickým riešením ako mať vodu či iný nápoj neustále poruke. Opakovaným použitím tejto štýlovej fľaše ušetríte životné prostredie až o 150 kúskov jednorazových plastových fliaš za jediný rok.

Detské desiatové boxy

Kompaktné a spoľahlivé. Desiatové boxy Monbento Tresor sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé prestávky i vtedy, ak dávate prednosť domácim pokrmom pred školskou jedálňou. Bez veka sú navyše vhodné do mikrovlnnej rúry i umývačky riadu.