5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Nechajte sa očariť farebnou paletou pohoviek Bobochic

Okrem toho, že je pohovka miestom pre odpočinok alebo rôzne rodinné aj priateľské stretnutia, býva tiež stredobodom obývacej izby. Vzhľadom na svoju veľkosť a umiestnenie pravdepodobne vynikne aj bez ohľadu na farbu alebo štýl. Výber správnej farby ale zdokonalí ráz celej izby a navyše podčiarkne vašu osobnosť.

Inšpirujte sa značkou Bobochic, ktorá vyrába jedinečné modely v pestrej palete farieb a vyšperkujte svoju obývačku k dokonalosti.

Na čo si dať pri výbere farby pozor?

Záleží predovšetkým na vašom vkuse a celkovom štýle miestnosti. Výrazná farba či vzor sa môžu stať štýlovou dominantou, ale v kombinácii s ďalšími farbami a vzormi môžu napáchať zbytočný chaos. Preto si dajte pozor na farby okolitého nábytku, podlahy a stien.

Pri výbere farby myslite tiež na všetkých členov domácnosti, predovšetkým malé deti a domácich miláčikov. Na pohovke v tmavých farbách sa vám lepšie podarí skryť všetky nečistoty. Svetlé farby zase krásne prevzdušnia a opticky zväčšia menšie miestnosti.

Pohovky vo farbách roku 2021

Zaujímate sa o trendy a interiérový dizajn? Bobochic tiež! Preto v jeho farebnom repertoári nájdete pohovky vo všetkých farbách roku 2021. Žltá a sivá, zemitohnedá, elegantná červená, bronzovosivá – na Bonami ich máme všetky.

Viac sa o farbách tohto roku dozviete v našom článku.