Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Objavte horúce novinky do kuchyne

Stalo sa varenie a pečenie vaším koníčkom? Potom si určite pozrite našich nových kuchynských pomocníkov, ktorí vám svojou kvalitou a nevšedným dizajnom uľahčia a spríjemnia prípravu akéhokoľvek pokrmu.

Na Bonami teraz nájdete veľký výber hrncov a panvíc, foriem na pečenie, produktov na vákuovanie a veľa krásneho dizajnového riadu.

Hrnce a panvice na varenie

Túžili ste niekedy variť ako skutočný profesionál? S novinkami od značiek Hendi, Pentole Agnelli, Kela alebo de Buyer to pôjde ľahko.

V kvalitných hrncoch a panviciach sa vám dobroty nebudú pripaľovať a oceníte aj ľahkú údržbu a vysokú odolnosť. Pri správnej starostlivosti vám vydržia celé generácie.

Formy na pečenie

Tiež ste vždy obdivovali umelecké výrobky vašej obľúbenej kaviarne alebo cukrárne? Teraz si môžete aj doma upiecť dezert, ktorý bude vyzerať ako od cukrárky.

S formami od značiek Guardini a de Buyer dodáte aj obyčajnému dezertu punc luxusu. Nevšedné tvary a kvalitné materiály s nepriľnavým povrchom pomôžu vašu sladkú bodku pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

Vákuovanie

Už vás nebaví neustále vyhadzovať staré jedlo z chladničky? Stavte na vákuovanie!

Vďaka vákuovaniu vydržia potraviny až 5x dlhšie čerstvé a zachovajú si pôvodné hodnoty. Vákuovanie navyše chráni jedlo pred plesňami, baktériami i vlhkosťou.

Dizajnový riad

Vychutnať si slávnostný obed alebo popoludňajšiu siestu nie je len o skvelom jedle či dobrej káve a čaji, ale aj o tom, v čom pokrmy a nápoje budete servírovať.

Inšpirujte sa novými farebnými súpravami tanierov a pohárov od Villa d'Este, elegantnými pomocníkmi od Ladelle alebo kameninovým riadom od ÅOOMI.