Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Predstavujeme novinky v dekoráciách

V súčasnej dobe sa pri zariaďovaní bývania venuje čoraz viac pozornosti dekoráciám. Práve tie totiž interiér zútulnia, zateplia a vdýchnu mu nový život. Prezrite si nové originálne kúsky na Bonami, ktoré dodajú vášmu bytu, domu aj záhrade ten správny šmrnc.

Obrazy, plagáty a zrkadlá

Obrazy sú skvelou voľbou, ako ozdobiť prázdne steny. Na Bonami nájdete veľa nových obrazov a plagátov v rôznych štýloch. Trendom tohto roku sú abstraktné obrazy s ladnými zaoblenými krivkami a jednoduchými líniami, ktoré vytvoria pocit bezpečia. Ide o rôzne skice, náznaky motívov ale aj čiernobiele texty.

Pokiaľ chcete priestor opticky zväčšiť, umiestnite na stenu zrkadlo.

Vázy, sošky a ďalšie dekorácie

Najjednoduchší spôsob, ako zútulniť priestor je zaobstarať si najrôznejšie vázy, sošky a kvetináče. Týmito dekoráciami môžete ozdobiť komodu, stôl, poličku alebo aj televízny stolík.

V našich novinkách nájdete predovšetkým drevené dekorácie, ktoré tento rok frčia a dodajú domovu podmanivý charakter a hrejivé čaro. Navyše vďaka udržateľnému materiálu vydržia zdobiť váš domov dlhé roky.

Nezabudnite na záhradu

Kúpte svojim vonkajším spolubývajúcim pekný domček. Krásne vtáčie búdky, kŕmidlá, domčeky pre motýle a chrobáčiky poslúžia ako hravé vonkajšie dekorácie, ktoré si rozhodne zamilujete vy aj všetky sýkorky z okolia!

Rozvoňajte svoj domov

Sviečky majú úžasnú moc. Vedia navodiť intímnu atmosféru, upokoja myseľ po náročnom dni v práci a krásne doladia interiér. Prezrite si naše novinky od značky Ego Dekor.

Stále to nie je ono? Objavte vyše 3 000 ďalších dekorácií.