Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Prestrite stôl s dizajnovým riadom

Z niečoho tak rutinného ako je jedlo môžete pomocou pekného dizajnového riadu hravo urobiť udalosť, na ktorú sa len tak nezabúda. Inšpirujte sa výberom tých najkrajších tanierov, misiek a pohárov, ktoré povýšia vaše stolovanie o úroveň vyššie.

Nadčasový porcelán

Porcelánový riad má u nás dlhoročnú tradíciu a jeho obľuba neklesá. Mení sa však vkus zákazníkov, a tak popri klasických tvaroch i farbách vznikajú stále nové dizajnové kúsky, ktoré sú naozaj jedinečné.

Porcelánovému riadu stále dominuje čistá biela farba a netradičné tvary. Veľmi populárny je aj kvetinový motív a zlaté okraje.

Riad na japonské jedlo

Pozvite priateľov na spoločnú večeru so sushi a saké a vytvorte pre nich dokonalý kulinársky zážitok. Aby ste naladili tú správnu atmosféru, je dôležité jedlo servírovať na riad k tomu určenému.

Čo napríklad od značky MIJ? Riad sa dováža priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál.

Riad s kvetinovým motívom

Tento riad je jedným z najobľúbenejších, pretože dokáže zútulniť, rozveseliť a dodať stolovaniu nádych romantiky. Vďaka riadu s kvetinovým vzorom už prestretý stôl nemusíte príliš zdobiť.

Moderný dizajnový riad

Kvetinový vzor ani porcelán nie je nič pre vás? Potom vás iste osloví moderný riad v minimalistickom štýle, ktorému dominujú predovšetkým pastelové farby, glazúra a jemný „bodkovaný" vzor.