5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Domáce pohoda u maďarskej návrhárky Cselényi Eszter

Ak máte radi atmosféru starých čias a priestory rozvoňané kvetmi, bude sa vám páčiť aj pozitívnou energiou nasýtený byt maďarskej módnej návrhárky Eszter Cselényi, ktorý žiari ako slnko.

Eszter stojí za úspešnou módnou značkou CELENI. Svet filmov ožíva nielen v jej kolekciách, ale rovnako v jej byte. Je milovníčkou orientálnej kuchyne, krémových polievok a rada sa pri servírovaní chutného a zdravého jedla pohráva aj so stolovaním. Okrem kráľovského hodovania je jej domov ideálnym miestom pre prácu ale aj odpočinok.

Poďte s nami na návštevu k Eszter a nechajte sa pohltiť inšpirátívnou, pohodovou a zrelaxovanou domácnosťou!

Záplava kvetín aj na stole

"Mám veľké šťastie, že môžem žiť a tvoriť v byte plnom slnečného svetla." V tomto období je ideálne vyzdvihnúť predovšetkým vône korenín a čajov prinesených zo vzdialených miest a vyhľadať krásny obraz, ktorý evokuje cestovanie. Vždy sa snažím mať doma čerstvé kvety. Dáva to ľuďom pozitívny pocit v ktoromkoľvek ročnom období. Preto ani váz nie je nikdy dosť!“

FOTO: Darabos György

Zdravé maškrtenie a Budhove misy

„Pre mňa je varenie každodenná záležitosť, ktorá sa kvôli mojej cukrovke stala nevyhnutným koníčkom. Zároveň v každom jedle vidím krásu. Milujem farby, špeciality orientálnej kuchyne, krémové polievky, ovocné koláče a Budhove misy - niet nad kreatívnu zmes farebných, rozmanitých a zdravých surovín.

Vo svetle a vôni sviečok

"Uisťujem sa, že stôl mám vždy pekne prestretý aj keď sú to len rýchle raňajky." Rada zapaľujem sviečku, vytvára totiž veľmi dobrú atmosféru. Prázdniny a stretnutia priateľov sú pre mňa úžasnou príležitosťou, ako naplno prejaviť svoju vášeň pre krásne stolovanie.

Staronový trend: zamat  

"Po výdatnej večeri si poriadne oddýchnem v tomto zelenom kresle, v ktorom sa naplnila moja láska k zamatu a k moderným, pohodlným kúskom. Vždy ma zamat lákal a našťastie sa pred pár rokmi opäť vrátil do módy. Trendy v nábytku a móde idú vždy ruka v ruke, čo vidíme aj v rôznych fashion publikáciách."