5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík

Tipy na darčeky pre deti podľa Andrey Kerestešovej

Chcete svojim deťom urobiť radosť, ale zároveň sa zubami nechtami bránite prostoduchým darčekom, ktoré vaše ratolesti pravdepodobne do týždňa omrzia?
Inšpirujte sa tipmi známej slovenskej herečky a dvojnásobnej mamičky Andrey Kerestešovej. Objavíte tu nielen hry a maličkosti za pár eur, s ktorými zabavíte celú rodinu na dlhé chvíle, ale aj štýlové doplnky do detskej izbičky, ktoré si obľúbia deti aj samotní rodičia ♥

"Detská izbička je útočiskom nielen pre deti, ale často aj pre rodičov. Aspoň ja to tak mám. Je to oáza hry, sveta, ktorý nemá pravidlá."

Snažím sa, aby miesto pre deti bolo pekné, ale nie som zástancom dokonalého "instagramového" zladenia. Baví ma, keď je v interiéroch, aj v tých detských, farebnosť a rozmanitosť."

"Vybrala som legendárnu policu na autíčka. Jednu máme v pražskom byte už dlhšiu dobu. Aj keď som sa spočiatku bála, že kartón nevydrží detské zaobchádzanie, mýlila som sa.

Je stále ako nová, preto som zadovážila druhú aj do nášho chalúpkového domčeka. A navyše je to skvelá motivácia na upratovanie autíčok, je nutné ich totiž zaparkovať! "

"Pohodlné kreslo Karup pre deti je taká malá skrýša, kde sa dieťa (ale aj rodič) môže schúliť do klbka a leňošiť, či si prezerať obrázky."

Jeden žltý pre Jáchyma, modrý pre Tobiáša, pretože to sú moje hviezdy.