Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Tipy na vianočné darčeky podľa Lucy Pug

Máte už napísaný zoznam darčekov, ktorými by ste chceli obdarovať na Vianoce členov rodiny a priateľov, no stále vám chýba k dokonalosti pár originálnych nápadov? Inšpirujte sa výberom produktov známej influencerky Lucy Pug a určite potešíte netradičným spôsobom toho, na kom vám záleží.

Darček, ktorý zažiari

Vianoce sú sprevádzané žiarou svetielok rôznych tvarov a farieb, ktorých nikdy nie je dosť.

Rozžiarte oči svojich najmilších svetelnou dekoráciou a vneste viac svetla do ich každodennej rutiny. Je to nielen praktický, ale aj estetický darček, ktorý prinesie pohodovú vianočnú atmosféru do akéhokoľvek interiéru.

Originálne spracovanie drobných žiaroviek určite vyčarí úsmev na tvári nejednému obdarovanému.

Hrnčeky a sviečky

Horúci čaj alebo varené víno po dlhej zimnej prechádzke padne určite vhod každému. Spestrite nielen svojim blízkym, ale aj sebe tento moment pokoja a oddychu očarujúcim hrnčekom s vianočným motívom.

K tomu všetkému stačí už len zapáliť aromatickú sviečku, či pridať pár kvapiek esenciálneho oleja do difuzéra. Ku šťastiu vám už veľa nechýba.

Vytvorte pohodlie

Aby ste si vychutnali čo najviac chvíle so svojimi milovanými, vyčarujte rozprávkové prostredie pomocou dekoratívnych vankúšov, ktoré môžu poslúžiť aj ako mäkučký darček.

Vianočnú atmosféru skvele podčiarknu koledy prehrávané na gramofóne ponúkajúcom harmonické prepojenie s modernými technológiami. Tento dar isto ocenia milovníci kvalitnej hudby.

Objavte ešte viac krásnych darčekov pre vašich blízkych