5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

TOP 5: vianočné osvetlenie domu

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Chcete doma na Vianoce vytvoriť útulnú a romantickú atmosféru? Nezabudnite ani na svietiace vianočné dekorácie, pomocou ktorých dosiahnete aj s minimom úsilia vytúžený wow efekt.

Aby sme vám uľahčili prácu, pripravili sme päť tipov na vianočné osvetlenie domu.

Svietiaci veniec

Už vstup do domu pojmite štýlovo. Nemusí ísť ale o nákladnú a pompéznu výzdobu. Postačí, keď na dvere zavesíte jednoduchý svietiaci veniec, ktorý prichádzajúcich naladí na nadchádzajúci vianočný čas.

Radosť vám ale môže robiť aj v interiéri. Zavesiť ho môžete napríklad nad komodu v obývačke alebo na stenu v kuchyni.

Vyskúšajte napríklad vianočný veniec s úsporným LED osvetlením Star Trading Thuja, ktorého súčasťou je aj časovač. Účet za elektrinu vás tak kvôli tomu nezruinuje.

Vianočná svietiaca hviezda

Ak hľadáte vianočné osvetlenie do okna, stavte miesto svetelných reťazí na stojacie alebo závesné vianočné osvetlenie.

Veľkú parádu urobíte napríklad s vianočnou svietiacou hviezdou Star Trading Line s úsporným LED osvetlením .

Vianočná svetelná reťaz na stromček

Čo rozhodne nesmie chýbať snáď v žiadnej domácnosti, je aspoň jedna vianočná svetelná reťaz. Môžete ju totiž využiť nielen ako osvetlenie na stromček.

Uplatníte ju aj ako svetelnú dekoráciu štedrovečernej tabule alebo z nej vytvoríte svetelný lampáš. Fantázii sa medze nekladú.

Ideálna je pre to napríklad svetelná reťaz s LED žiarovkami Bonami Essentials, na ktorej sa teplým bielym svetlom rozžiari 100 svetielok.

Reťaz je navyše na baterky, takže nemusíte byť obmedzení elektrickou zásuvkou. A ak ste kreatívna duša, vyskúšajte s ňou DIY výrobu svetelného lapmáša

Svetelné vianočné dekorácie

Medzi ďalšie prvky, ktorými zútulníte svoj domov, patria aj najrôznejšie svetelné dekorácie. A je len na vás, či dáte prednosť neutrálnemu alebo vianočnému motívu.

Doplňte svoj domov napríklad o ružovú závesnú svetelnú dekoráciu z papiera Marigold od švédskej značky Markslöjd, ktorá váš domov skrášli nielen na Vianoce.

Vianočný elektrický svietnik

Ak si chcete dopriať svetlo sviečok nielen pri slávnostnej tabuli a zároveň chcete predísť rizikám spojených s plápolajúcimi plamienkami, je riešením ich elektrická verzia.

Siahnite napríklad po červenom svietniku Markslöjd Måseskär, ktorý pokojne môžete umiestniť na komodu či parapet.