5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Trend roka 2021: farebné komody

Tento rok sa nesie vo veselých farbách a praktických úložných priestoroch, ako sú komody. Prezrite si nižšie, ktoré farby sú tento rok v móde, na čo si dať pri ich výbere pozor aj to, aké sú ďalšie trendy v komodách pre rok 2021.

Aké farby sú trendy?

Interiérom tento rok dominujú prírodné materiály a zemité odtiene. Ak sa chystáte na nákup novej komody, vyberte farby, ako je zelená, žltá, hnedá, sivá a modrá alebo svetlý dekor z dubového a borovicového dreva.

Svetlú alebo tmavú komodu?

Tmavé komody dodávajú miestnosti teplo a intímny vzhľad. Preto sú vhodné skôr do pracovne alebo spálne, kde nimi navodíte útulný dojem. Tmavé farby tiež priťahujú pozornosť a krásne kontrastujú so svetlými stenami a podlahami. Veľmi tmavý nábytok symbolizuje eleganciu, pohodlie a luxus.

Svetlé komody rozjasnia akýkoľvek interiér. Hodia sa do obývacej, ale pokojne aj do detskej izby. Opticky zväčšujú a presvetľujú menšie priestory. Dobre sa dopĺňajú s výraznými modernými farbami v interiéri - zelenou, modrou alebo marhuľovou.

Teraz už viete, aké farby komôd sú trendy a ako ich zladiť so zvyškom interiéru. Stačí už len vybrať ten pravý kúsok do vašej domácnosti.