5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

V hlavnej úlohe extravagantné pohovky

Máte nepokojnú hravú dušu, ktorá túži po kreativite a nuda vo vašom živote nemá miesto? Potom sa vaša domácnosť nezaobíde bez výstredných kúskov nábytku. Bývanie predsa musí odrážať vašu osobnosť!

Inšpirujte sa nižšie extravagantnými pohovkami, ktoré svojím dizajnom rozžiaria každú domácnosť a dodajú ten správny luxusný šmrnc.

Zaoblené krivky

Nechajte sa okúzliť zvodnými krivkami a zaoblenými siluetami pohoviek, ktoré patria medzi trendy pre rok 2021. Sú originálne a dodajú vášmu domovu nezameniteľne veselú atmosféru. Vďaka svojmu tvaru naplnia každú miestnosť čerstvou energiou, harmóniou a pocitom bezpečia.

Honosná koža

Extravagantným dojmom pôsobia aj zdobené kožené sedačky. Pripomínajú veľké honosné sídla, horiaci krb a sú ako stvorené pre čítanie klasickej literatúry. Skvele sa hodia do vintage alebo rustikálneho štýlu bývania.

Romantické vzory

Vo väčšine domácností dnes prevláda minimalizmus a jednofarebné kusy nábytku. Preto sa za istú extravaganciu dajú považovať aj vzorované pohovky. Nechajte sa zviesť sedačkami s kvetinovým, károvaným alebo prúžkovaným vzorom. Majú nostalgický nádych a najlepšie sa budú vynímať v romantickom, provensálskom či rustikálnom štýle.

Zamatové pohladenie

Elegantné, pohodlné, originálne a hravé. Tak by sa jednoducho dali popísať zamatové pohovky, ktoré sa svojím prevedením radia medzi rýdzo interiérové skvosty. Nemali by chýbať v žiadnej domácnosti, ktorej panuje hravá a kreatívna duša. Vneste do svojho domova dotyk glamour štýlu.