5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Všetko pre váš dokonalý spánok

Spálňa je miestom, kde začína a končí deň. Hoci je táto miestnosť pre naše telo zďaleka najdôležitejšia, pri zariaďovaní domova býva často zanedbávaná. Preto sme pre vás vybrali pohodlné postele a kvalitný posteľný textil, ktorý zariadi, aby ste sa v spálni cítili príjemne, útulne a váš spánok bol bez jedinej chybičky.

Čalúnené postele

Čalúnené postele pôsobia elegantne, luxusne a poskytujú vysoký komfort. Ich čelo je totiž mäkké, a tak sa oň môžete oprieť pri čítaní knihy alebo sledovaní televízie.
Na rozdiel od pevných materiálov sa textílie horšie čistia. Na druhej strane ale prinášajú do interiéru útulnosť a farebnosť, ktoré prírodným materiálom chýbajú.

Postele z masívu

Postele z masívneho dreva sú nadčasové a najkvalitnejšie. Medzi najväčšie výhody drevených postelí patria predovšetkým stabilita, pevnosť a odolnosť. Vďaka týmto vlastnostiam vám vydržia slúžiť dlhé roky. Časom navyše môžu prirodzene meniť odtieň a štruktúru.

Postele v japonskom štýle

Japonský štýl sa vyznačuje hlavne jednoduchosťou, minimalizmom a čistými líniami. Postele sú nízke a skladajú sa väčšinou z rámu a prešívaného matraca z prírodných materiálov. Preto sa hodia najmä pre astmatikov i alergikov.

Posteľný textil

Keď sa v spálni chceme cítiť ako v bavlnke, skvelý pocit po prebudení nezaistí len posteľ, matrac a rošt. K príjemnému pocitu z výdatného spánku prispeje i pekné prostredie.
Aj obyčajná posteľ sa v okamihu premení na útulné útočisko, ak jej dodáte osobitosť pomocou vankúšov a plédov v rôznych vzoroch, kvalitných obliečkach a plachtách z príjemných materiálov.

Nevybrali ste si? Prezrite si veľa ďalších postelí a posteľného textilu.