Tento web používa cookies. Viac informácií o používaní súborov, ich uplatnení a schválení nájdete tu

ok
Menu
5 €RegistráciaPrihlásenie5 €Košík
DomovDomovInšpirácia

Zariaďte si terasu s kúskami od Karup Design

Pre perfektnú terasu alebo balkón nepotrebujete veľa. Stačí sa spoľahnúť na kúsky, ktoré môžete ľahko prispôsobiť vašim potrebám. Je jedno, či sa práve chcete schúliť do mäkučkého kresla, alebo chcete chytať bronz na priestrannom matraci.

Inšpirujte sa našimi tipmi, ako si zariadiť svoju variabilnú vonkajšiu oázu pokoja s Karup Design.

1

Zamerajte sa na kvalitné materiály

Prioritou vonkajšieho nábytku by mala byť hlavne odolnosť voči vode. A to kúsky do exteriéru od Karup Design spĺňajú. Sú totiž z pevného prémiového materiálu dralon s teflónovou úpravou, vďaka čomu sú odolné proti škvrnám i vode. Ak už predsa len k nejakej „nehode“ dôjde, ľahko poťah očistíte suchou handričkou.

2

Stavte na rozkladacie kresielka

Terasu premeníte ľahko variabilným nábytkom. Napríklad z mäkkého futonového ležadla Sit & Sleep ľahko vytvoríte taburetku. Ak sa nemôžete rozhodnúť, či si dopriať kresielko, alebo posteľ pod šírym nebom, siahnite po modeli NIDDM či Buckle Up – umožňujú oba spôsoby.

3

Vytvorte si vonkajšiu obývačku

Pohovka nepatrí len do interiéru. Kdeže! Pohodlie futonovej sedačky či kresla Hippo si môžete užívať aj na záhrade či terase. Navyše premyslený dizajn umožňuje, aby ste posedenie ľahko premenili na veľkorysý matrac.

Viac rád a tipov nájdete tu