5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovVšetko o nákupeVšetko o nákupeKvalita na Bonami

Kvalita na Bonami

Online nákupy sú zábava, ale ako si vybrať produkt, ktorý nevidíte naživo? Je vyrobený kvalitne? Bude mi vyhovovať materiál? Vytvorili sme na Bonami filtre, vďaka ktorým na prvý pohľad spoznáte úroveň kvality každého produktu podľa našich pevne stanovených pravidiel. K tým patria napríklad zvolené materiály, typ spracovania alebo samotný dizajn. Jednoducho si tak skontrolujete, či sú vaše očakávania od výrobku v súlade so skutočnosťou.

Basic kvalita

Šikovná voľba, ktorá príjemne poteší i vašu peňaženku. Základné produkty, ktoré vám pri bežnej starostlivosti budú dobre slúžiť.
  • Základné materiály a jednoduché konštrukcie
  • Jednoduchý dizajn, ktorý doplní akýkoľvek interiér
Zobraziť produkty

Extra kvalita

Zlatá stredná cesta s výborným pomerom ceny a kvality. Týmto nákupom neurobíte chybu a pri správnej starostlivosti vám produkty budú slúžiť aj viac rokov.
  • Kvalitné materiály sľubujúce dlhšiu životnosť produktu a precíznejšie aj poctivejšie spracovanie
  • Ľúbivý a praktický dizajn, ktorý vás bude baviť a ktorý len tak nevyjde z módy
Zobraziť produkty

Premium kvalita

Voľba pre náročných a pre všetkých, ktorí chcú niečo výnimočné. Výrobky z odolných a výberových materiálov. Ak produktu dáte zodpovedajúcu starostlivosť, vydrží vám pokojne celý život.
  • Starostlivo vyberané materiály a spracovanie zamerané na každý detail
  • Unikátny a prepracovaný vzhľad, často od prémiových značiek a osvedčených dizajnérov
Zobraziť produkty

Ako sme určovali kategórie kvalít?

Prejsť desiatky tisíc produktov na webe a každý zaradiť do zodpovedajúcej kategórie, to je poriadny proces. Ako sa s tým naši nákupcovia popasovali a prečo celý projekt vznikol, to zistíte v nasledujúcom článku.
prečítať rozhovor