Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok so zľavovým kódom
Balkónové stoličky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Balkónové stoly
Balkónové sedenie
Balkónové lavice
Balkónové zásteny
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
408 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Záhradná stolička Sofia
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 59 cm
(3)
Na sklade
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica San Jose
Drevená, hnedá, šírka 45 cm, výška 82 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Athina
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Tom
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 51 cm, výška 97 cm, hĺbka 95 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 140 cm, hĺbka 35 cm, výška 48 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Maurina
S keramickou doskou, zelený, 51x81 cm, výška 43 cm
Na sklade
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lavica Safara
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 100 cm, hĺbka 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Lidario
Polstrovaná, taupe, nosnosť 260 kg, šírka 58 cm, výška 74,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Maurina
S keramickou doskou, zelený/krémovobiely, 51x81 cm, výška 43 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 43 cm, výška 48 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 220 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 88 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 55 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrieta
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Glynis
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 53 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Macarella
Betónový, v horčicovej farbe, 47x48 cm, výška 46 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 35 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 35 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, modrá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, zelená, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 50 cm, výška 74 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Noemi
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 89,5 cm, hĺbka 163 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradný stolík Roccas
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, ø 53 cm, výška 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
201,60 €
s kódom
252 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná jedálenská súprava BERKELEY
Pre 2 osoby, z eukalyptového dreva, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Colima
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 124 cm, hĺbka 48 cm, výška 200 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Selene
Kovová, žltá/modrá/tmavohnedá, šírka 75 cm, hĺbka 143 cm, výška 92,5 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Saket
Kovová, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 148 cm, hĺbka 55 cm, výška 96 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Pablo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 79 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, zelená, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 66 cm, výška 73 cm, hĺbka 80 cm
(18)
Na sklade
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Arcola
Kovový, okrúhly, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Arcola
Kovový, zelený, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Arcola
Kovový, okrúhly, ø 70 cm, výška 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, béžová, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, zelená, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, čierna, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo West
Z umelého ratanu, béžové, nosnosť 100 kg, šírka 78 cm, výška 67 cm, hĺbka 69 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná jedálenská súprava Yvonne
Pre 2 osoby, oceľová, béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
228 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné závesné kreslá
Balkónové stoličky
Balkónové lavice
Slnečníky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Záhradné jedálenské stoly
Záhradný textil
Balkónové sedenie