Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok so zľavovým kódom
Balkónové stoličky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Balkónové stoly
Balkónové sedenie
Balkónové lavice
Balkónové zásteny
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
408 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Silea
Kovová, tmavosivá/hnedá, šírka 180 cm, hĺbka 36 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Ferrara
Z umelého ratanu, čierna, nosnosť 120 kg, šírka 117 cm, hĺbka 58 cm, výška 86 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné kreslo Paros
Kovové, béžové, šírka 76,5 cm, výška 156 cm, hĺbka 82 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Kuwa
Kovové, tmavohnedé, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 101 cm, hĺbka 146 cm
(2)
Na sklade
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Fuego
Kovová, čierna/tmavohnedá, nosnosť 130 kg, šírka 46 cm, hĺbka 125 cm, výška 47 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Colima
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 124 cm, hĺbka 48 cm, výška 200 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Balkónová zástena
Plastová, biela/modrá, 500x90 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Austin
Drevená, biela, nosnosť 280 kg, šírka 160 cm, hĺbka 64 cm, výška 103 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
459,20 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Picadilli
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 240 kg, šírka 135 cm, hĺbka 60 cm, výška 104 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Mandalay
Drevená, sivá, šírka 150 cm, hĺbka 60 cm, výška 82 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 43 cm, výška 48 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 55 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
Terrazzo, 48x48 cm, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Portalo
2 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, šírka 63 cm, výška 76 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Garbet
Betónový, sivý, ø 32 cm, výška 46 cm
(11)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Sacova
Pre 4 osoby, z eukalyptového dreva, biela/v prírodnej farbe, 4 ks
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
2 389,60 €
s kódom
2 987 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Garbet
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 40 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Rustella
Betónový, sivý, 35x35 cm, výška 46 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Adirondack
Plastové, zelené, nosnosť 150 kg, šírka 74 cm, výška 92 cm, hĺbka 93,5 cm
(12)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Addaia
Betónový, okrúhly, ø 66 cm, výška 30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Addaia
Betónový, okrúhly, ø 90 cm, výška 43 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
545,60 €
s kódom
682 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Turqueta
Polohovacie, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 73 cm, výška 28 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 436,80 €
s kódom
1 796 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Turqueta
Z teakového dreva, 70x140 cm, výška 23 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
794,40 €
s kódom
993 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesa
S doskou z akácie, hnedý/v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 52 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, oranžový, ø 46 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Icaro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 57 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
386,40 €
s kódom
483 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Vellana
Pre 5 osôb, z masívu akácie, béžová/v prírodnej farbe, 4 ks
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
2 029,60 €
s kódom
2 537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Macarella
Betónový, okrúhly, 77x83 cm, výška 41 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, tmavohnedý, ø 36 cm, výška 45,5 cm
(2)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 60 cm, výška 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Macarella
Betónový, 77x83 cm, výška 41 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Turqueta
Z teakového dreva, 70x70 cm, výška 32 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sorells
Polstrované, sivé, nosnosť 200 kg, šírka 115 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
956 €
s kódom
1 195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Závesný balkónový stolík Amarilis
Z masívu akácie, závesný/sklápací, v prírodnej farbe, 50x70 cm, výška 69 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Záhradná stolička Disc
Kovová, čierna, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Bora Bora
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 135 kg, šírka 77 cm, výška 81 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradný stolík Roccas
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, ø 53 cm, výška 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
201,60 €
s kódom
252 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné kreslo Pavone
Polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 72 cm, hĺbka 87 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná lounge súprava Beech
Pre 2 osoby, z bukového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe, 3 ks
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradný servírovací stolík Ronda
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 29x39 cm, výška 49,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradné ležadlo Beech
Drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 66 cm, výška 110 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Vilandra
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sulamita
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 74 cm, výška 40 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné závesné kreslá
Balkónové stoličky
Balkónové lavice
Slnečníky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Záhradné jedálenské stoly
Záhradný textil
Balkónové sedenie