Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Luxusný balkónový a terasový nábytok so zľavovým kódom
Balkónové stoličky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Balkónové stoly
Balkónové sedenie
Balkónové lavice
Balkónové zásteny
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
408 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Glynis
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 53 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrieta
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 55 cm, výška 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 220 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 88 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
S doskou z akácie, okrúhly, ø 43 cm, výška 48 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Lidario
Polstrovaná, taupe, nosnosť 260 kg, šírka 58 cm, výška 74,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lavica Safara
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 100 cm, hĺbka 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Maurina
S keramickou doskou, zelený/krémovobiely, 51x81 cm, výška 43 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Maurina
S keramickou doskou, zelený, 51x81 cm, výška 43 cm
Na sklade
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Tom
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 51 cm, výška 97 cm, hĺbka 95 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 140 cm, hĺbka 35 cm, výška 48 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Athina
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54,5 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica San Jose
Drevená, hnedá, šírka 45 cm, výška 82 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Záhradná stolička Sofia
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 59 cm
(3)
Na sklade
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Dares
Kovová, čierna, nosnosť 200 kg, šírka 110 cm, hĺbka 101 cm, výška 94 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Arcola
Kovový, taupe, ø 45 cm, výška 47 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Tamaris
Kovový, krémovobiely, ø 48 cm, výška 50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Tamaris
Kovový, hnedý, ø 48 cm, výška 50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Tamaris
Kovový, taupe, ø 48 cm, výška 50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Jenell
Terrazzo, okrúhly, ø 52 cm, výška 30 cm
(10)
Na sklade
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Henna
Kovová, antracitová, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 86,5 cm, hĺbka 56 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 85 cm, hĺbka 57 cm
(1)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 53 cm, výška 90 cm, hĺbka 166,5 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Bryan
Hliníkový, antracitový, ø 45 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná lavica Adilly
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 114 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Narvi
Kovová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Hilde
Polohovacie, kovové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 65 cm, výška 102 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Saura
Terrazzo, 48x48 cm, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Lizette
Kovová, antracitová, šírka 123 cm, hĺbka 55 cm, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Talin
Kovová, sivá, nosnosť 160 kg, šírka 111 cm, hĺbka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, oranžový, ø 45 cm, výška 37 cm
(1)
Na sklade
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Lizette
Kovová, khaki, nosnosť 110 kg, šírka 123 cm, hĺbka 55 cm, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Varda
Kovová, biela, nosnosť 150 kg, šírka 63 cm, hĺbka 123 cm, výška 82 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, oranžový, ø 46 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné konferenčné stolíky v súprave Yvonne
2 ks, oceľové, 73,5x77,5 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný servírovací stolík Toledo
Z eukalyptového dreva, hnedý, 54x88 cm, výška 80 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradné stoličky v súprave Gabriela
2 ks, kovové/plastové, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 48 cm, výška 83 cm, hĺbka 60 cm
(27)
Na sklade
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
90,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné závesné kreslá
Balkónové stoličky
Balkónové lavice
Slnečníky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Záhradné jedálenské stoly
Záhradný textil
Balkónové sedenie