Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 763 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, tlačený, na plátne
(6)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Echeveria
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Lahti
Nástenné, 47x127 cm
(12)
Doručenie od 19. 11. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Florence
Stojacie, 46x146 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Marbella
Nástenné, 38x133 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Rosa
Nástenné, 50x50 cm
(12)
Na sklade
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Geo
Prateľná, tmavozelená, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Svetloružová/béžová, 125x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Zelená, 125x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Zelená/fialová, 125x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nádobka na mydlo Attitude
Kamenná, modrá, ø 12 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Držiak na toaletný papier Carry
Nástenný/s poličkou, oceľový, čierny, 13x14 cm, výška 18,5 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Icon
Keramický, čierno-biely, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová polička Carry
Nástenná, oceľová, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
WC kefa Attitude
Kamenná, modrá, ø 10 cm, výška 37 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Svetlomodrá/béžová, 125x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 17x27 cm
(4)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Holm
Skladací servírovací podnos
37,5x37,5 cm, servírovací, drevený
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Stojan na kuchynské náčinie
Drevený, v prírodnej farbe, ø 13 cm, výška 17 cm
(10)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Podnos
20x35 cm, servírovací, drevený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, z bavlny renforcé, kockované, biele/sivé, 200x220 cm
(1)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Organizéry do chladničky v súprave
3 ks, plastové, výška 14 cm
(18)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Súprava doplnkov do kúpeľne Lidya
Z polyresínu, čiern-obiela
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Ruhla
Mikroplyšový, v horčicovej farbe, s odnímateľným poťahom, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Sakala
Krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Gouya
Mramorová, 25x11 cm, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Rebrík na uteráky Siem
Kovový, čierny, dĺžka 40 cm, výška 180 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Face
Kovová, 23x11 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Riesco
Kozmetické, ø 24 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Hodiny Moreno
Ø 25,5 cm, výška 42,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Váza Orangery
Keramická, béžová, ø 14,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Holmegaard
Váza Forma
Sklenená, 10,5x10,5 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Váza Signature
Ručne maľovaná, keramická, biela/modrá, ø 16,5 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave English Meadow
3 ks, na sušienky, kovové
(3)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bystag
Hodiny November
Nástenné, výška 49 cm
(13)
Na sklade
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Wallity
Nástenná dekorácia Ocean
Kovová, výška 52 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
53 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Tutku
Drevená/kovová, výška 58 cm
(85)
Na sklade
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
28,89 €
s kódom
33,99 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
38x53 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 11. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Bystag
Hodiny
Nástenné, výška 58 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
61 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Zrkadlo Flora
Nástenné, 69x60 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 11. 11. 2026
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obraz
120x60 cm, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
103
104
105
...
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia