Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 794 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Tex
Látkový, sivý, 61 l
(43)
Na sklade
28,08 €
s kódom
33,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Rozdeľovače do zásuvky v súprave
6 ks, plastové, výška 10 cm
(65)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box Haiphong
S vekom, ružový, objem 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box
S vekom/dekoratívny, bambusový, hnedý, objem 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík
Do kúpeľne, látkový, sivý, výška 24 cm
(58)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 22 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Stojan na oblečenie
Teleskopický/pojazdný, kovový, čierny/v striebornej farbe, 78x42 cm, výška 165 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručenie od 26. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Flowery
Kovová, výška 60 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky Glam
Kovový, žltý/v zlatej farbe, 18,5x25,5 cm, výška 60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Zrkadlo Butterfly
Nástenné, ø 87 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
147,90 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Leaf
Kovová, 8,5x25 cm, výška 36 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Podnos do vane
Nastaviteľný, kovový, v striebornej farbe, 61 - 86 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenka Perky
Magnetická, 50x50 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Plachta Micro
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, ružová, 180x200 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, zelená, 150x200 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové, biele
(61)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pútka v súprave
5 ks, závesné, oceľové
(207)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 12 cm, výška 20 cm, hĺbka 63,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, kovový, čierny, 20x28 cm, výška 7 cm
(220)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Nástenný, kovový, čierny, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, čierny, 33x1,5 cm, výška 7 cm
(104)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 28x49 cm, výška 17 cm
(22)
Na sklade
26,05 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
7,11 €
s kódom
8,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Pion
Keramická, sivá, 12,5x12 cm, výška 38,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
HIP
Dekoračný vankúš Tomorrow
Zamatový, 48x48 cm
(131)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela, s protišmykom, výška 48 cm, nosnosť 120 kg
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kruhový držiak na sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 72 cm
(48)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Urbino
S automatickým zatváraním, 37,5 x 43,5 cm, biela
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Ancona
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý/v striebornej farbe, výška 34 cm
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
18,59 €
s kódom
21,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Parus
So štetkou, sivý/v striebornej farbe, 25,5x16,5 cm, výška 57 cm
(62)
Na sklade
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Hlavica na metličku
Čierna/v prírodnej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Hlavica na metličku
Čierna/v prírodnej farbe
(7)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Hlavica na metličku
Čierna/v prírodnej farbe
(9)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z mikrovlákna Comfigrip
Biela/v prírodnej farbe
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na škáry
(174)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
130
131
132
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia