Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 814 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, čierny, 6,5 l
(56)
Na sklade
28,80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Padua
Bambusová, v prírodnej farbe, 10x10 cm, výška 38 cm
(209)
Na sklade
28,86 €
s kódom
33,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Padua
Bambusový, v prírodnej farbe, 8x7 cm, výška 18 cm
(149)
Na sklade
14,31 €
s kódom
16,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Padua
Bambusový, v prírodnej farbe, 7x7 cm, výška 11 cm
(185)
Na sklade
10,93 €
s kódom
12,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Cordoba
Keramická, tmavomodrá, 10,5x10,5 cm, výška 2,5 cm
(159)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Cordoba
Keramický, tmavomodrý, 350 ml, 8,5x8,5 cm, výška 13 cm
(413)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Candy
Plastový, čierny, 2,442 l
(92)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Home
Oceľová, krémovobiela, ø 9 cm, výška 37,5 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Home
Oceľový, krémovobiely, 350 ml, 8,5x7 cm, výška 16,5 cm
(89)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Home
Oceľový, krémovobiely, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(55)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Košík na pečivo Singles
Svetlosivý, kovový/látkový, ø 25,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový/silikónový, čierny, 7x22 cm, výška 19 cm
(65)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Solo
Porcelánová, biela, ø 8 cm, výška 44 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Obľúbené
Lékué
Set na kvasenie Pickles
2 ks, 700 ml, sklenený
(67)
Na sklade
31,56 €
15,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
26,93 €
s kódom
31,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Odpadkový kôš Totem Compact
Biely, 40 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
204 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Odpadkový kôš Totem Max
Na triedený odpad, oceľový, béžový, 2x30 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(115)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Evila Originals
Obraz Mountains
120x35 cm, s rámom
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, s rámom
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Evila Originals
Obrazy v súprave Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(267)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Evila Originals
Ceduľa Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wallity
Obraz The Starry Night – Vincent Van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(85)
Na sklade
38,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(130)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(210)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(303)
Na sklade
Posledné kúsky
28,37 €
s kódom
33,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(402)
Na sklade
22,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Pine
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(63)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka
Bavlnená, sivá, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka
Mikroplyšová, ružová, 130x170 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(14)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(26)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynský organizér
Hnedý, ø 5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Ruby
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, froté, sivá, 180x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávač Colonia
Oceľový, v striebornej farbe, 48x30 cm
(152)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(103)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Thunder
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 22 m
(94)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Držiak na obrúsky Nature
Biely, 19x19 cm, výška 11,5 cm
(46)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Pendulum
Kyvadlové/nástenné, výška 50 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Charm
Nástenné, ø 30 cm
(21)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
134
135
136
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia