Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 851 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na oblečenie
Teleskopický/pojazdný, kovový, v striebornej farbe, 80x43 cm, výška 152 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Goa
Z polyresínu, béžová, výška 38,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Mikroplyšový, biely, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Tmavomodrý, 2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Dávkovač na nákupné tašky
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 9x17 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 10 l
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
48 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Woodman
Nástenný vešiak Juniper
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 45 cm, výška 12 cm, hĺbka 5,5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(71)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na káble, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(98)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Oceľový, čierny, 42x23 cm
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, čierny, dĺžka 45 cm, výška 160 cm
(74)
Na sklade
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(24)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak Plain
Kovový, čierny, ø 28 cm, výška 177 cm
(51)
Na sklade
119 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak Branch
Kovový, hnedý, ø 28 cm, výška 176 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
118,15 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kela
Stojan na uteráky Liron
Oceľový, v zlatej farbe, 30x20 cm, výška 82,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88,40 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Wireworks
Držiak na toaletný papier Wall
Nástenný, bambusový, v prírodnej farbe, 11x16 cm, výška 5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na žiletku Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Kúpeľňová polička
Teleskopická, kovová, sivá
(14)
Doručenie od 14. 10. 2026
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 1,32 l, 9x32 cm, výška 24,5 cm
(8)
Na sklade
93,50 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 880 ml, 9x23 cm, výška 24,5 cm
(15)
Na sklade
88 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 440 ml, 9x12 cm, výška 24,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, kovový, sivý, 237 ml, 14,5x7 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na hubku Slim
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 11x17 cm, výška 16 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
23,81 €
s kódom
28,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na papierové utierky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 8x33 cm, výška 12,5 cm
(20)
Na sklade
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš Dual
Vstavaný, plastový, čierny/modrý, 35 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Vstavaný, plastový, čierny, 30 l
(17)
Doručenie od 14. 10. 2026
109 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Vstavaný, plastový, čierny, 10 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš Slim
Na triedený odpad, oceľový, sivý, 2x10 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
103 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Bezdotykový, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 45 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
230 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Pedálový, oceľový, v striebornej farbe, 55 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
249 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Sušiak na bielizeň WallFix
Vonkajší/nástenný, sivý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 24 m
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
194 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Sušiak na bielizeň Lift-o-Matic Advance
Vonkajší, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 50 m
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na plátne
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo
S dreveným rámom, 33x27 cm
(13)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Na sklade
6,76 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,90 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum S
2 ks
(207)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace
2 ks
(42)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Urban
Závesný, látkový, čierny, 30x30 cm, výška 128 cm
(37)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, 30x15x6 cm
(242)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
30,20 €
s kódom
35,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 25,5x14,5 cm, výška 14,5 cm
(19)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kôš na bielizeň Frisco
Látkový, béžový, 65 l
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Stojan na papierové utierky
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 15 cm, výška 34 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
Do košíka
Do košíka
1
...
146
147
148
149
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia