Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 654 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Yule
2,3 l, na sušienky, keramická, červená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Vankúš Carezza
Na spanie, 90x70 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Carezza
Celoročná, 200x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
119,85 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Vankúš Sensazione
Na spanie, 90x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Prikrývka Sensazione
Celoročná, 140x220 cm
(3)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Ideal Standard
Háčik Conca
Nástenný, kovový, antracitový
Na sklade
Posledný kúsok
39,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Hracia skrinka Unicorn
Detská, 17x13 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Vileda
Sušiak na bielizeň King
Čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 20 m
(33)
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Vileda
Mop Ultramax XL
S vedierkom
(32)
Na sklade
36,41 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Artevasi
Váza Harmonia
Ručne vyrobená, keramická, biela, ø 25 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Nástenné, ø 86 cm
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Montage
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 43 cm, výška 13 cm, hĺbka 6 cm
(5)
Na sklade
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Moona
Otočný, čierny, 27x15 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Cappa
Roztiahnuteľná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 168 - 305 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Garniža Twilight
Roztiahnuteľná/dvojitá, oceľová, v matne striebornej farbe, 76 - 213 cm
(72)
Na sklade
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Zarážka do dverí Buddy
Gumená, tmavosivá, 11x15 cm, výška 6 cm
(20)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Midnight
Roztiahnuteľná/dvojitá, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 107 - 305 cm
(14)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Loop
Roztiahnuteľná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 107 - 305 cm
(8)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Deliaci rám na záves Anywhere
Oceľový, biely, dĺžka 167 cm, výška 304 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Tesora
Drevená, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,27 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Glam
Na kozmetiku, plastový, biely, 27x17 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Trigem
Kovový, 10x23 cm, výška 48 cm
(7)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Spindle
Výška 13 cm
(1)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Squire
Oceľový, čierny, ø 17 cm, výška 32 cm
(18)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mirrors and More
Zrkadlo Luna
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
137 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mirrors and More
Zrkadlo Diana
Nástenné, s osvetlením, 60x160 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mirrors and More
Zrkadlo Aurora
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
(2)
Na sklade
128 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mirrors and More
Zrkadlo Lucia
Nástenné, s osvetlením, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
141,95 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mirrors and More
Zrkadlo Fine
Nástenné, s osvetlením, ø 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Svetlosivý, 12x7 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Sivý, 12x7 cm
(6)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Sedef
Bavlnená, sivá, 210x220 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Muslin
Mušelínový, tmavomodrý, 220x250 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania Lonardo
2 ks, SafeFix
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 33 m
(4)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno Lonardo
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 28x20 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Lonardo
Z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 58 cm
(8)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave Mural
3 ks, závesné, oceľové, lesklá čierne
(8)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Lonardo
6 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Príborník do zásuvky
Plastový, sivý, 15 x 49 cm
(16)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na kuchynské utierky Lonardo
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 8x35 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 44 m
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Rošt
90x200 cm, latkový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 50 kg
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Šperkovnica
So zrkadlom, 14x15 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Šperkovnica
So zrkadlom, 17x21 cm, výška 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 2x, 16x23 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Držiak na toaletný papier
Nástenný, kovový, biely, 8x18 cm, výška 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia