Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 694 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Orion
Fľaša Saga
500 ml, cestovná/s náustkom, tritánová, modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Fľaša Moly
1 l, cestovná/s náustkom, tritánová, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1,2 l, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Sušiak na bielizeň Tower
Čierny, kovový
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Organizér na nože DrawerStore
Bambusový, v prírodnej farbe
(36)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Odpadkový kôš Tall
Kovový, čierny, 27 l
(1)
Na sklade
123,25 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy Joypad
2 ks, kovové
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Stojan na papierové utierky Chamy
V prírodnej farbe, ø 16 cm, výška 27,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na fľaše Tower
Čierny, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Organizér na čistiace prostriedky CupboardStore
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
24,11 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,10 €
s kódom
34,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Držiak na obrúsky Feline
Kovový, čierny, 12x6 cm, výška 20 cm
(20)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Slim
Kovový, 16x6 cm, výška 15 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, čierny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Balvi
Organizér Head
Na písacie potreby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 6,5x20 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do zásuvky v súprave Tower
2 ks, plastové, 24x8 cm, výška 7 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Box na granule Tower
Čierny, 41x24 cm, výška 42,5 cm, 25 l
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
87 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Trio
Látkový, antracitový, 3x30 l
(9)
Na sklade
150 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Balvi
Zarážka na knihy Bookshop
Kovová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Biela, 32,5x16 cm, výška 46 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tower
Kovový, biely, 55 l
(4)
Na sklade
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Excel
Dvojposchodový, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 31,5x46,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Sivý, 18,5x26,5 cm, výška 17,5 cm
(17)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 9x9 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Lavór Duo
Plastový, sivý, 33,5x33,5 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,14 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Tanierik na šperky Unicorn
Porcelánový, 15x15 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na písacie potreby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Titan20/Porta
20 ks, sťahovacie, 40 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,17 €
0,71 € / ks
Do košíka
Do košíka
Curver
Kôš na bielizeň Knit
Plastový, sivý, 57 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dutch
S poličkou, kovový, v striebornej farbe, šírka 80 cm, výška 90 cm, hĺbka 33 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
186,15 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dexter
Kovový, v lososovej farbe, šírka 40 cm, výška 21 cm, hĺbka 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Bug
Nástenný, plastový, v zlatej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Háčik Angle
Nástenný, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, taupe, šírka 100 cm, výška 19 cm, hĺbka 29 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Vešiak Bro
Z kaučukového dreva, čierny, ø 36 cm, výška 170 cm
(5)
Na sklade
112,20 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, sivozelený, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 11,5 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Vešiak Jessy
Kovový, sivozelený, ø 40 cm, výška 170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
119 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Spinder Design
Kúpeľňová polička Multi
Nástenná, oceľová, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,95 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rizzoli
S poličkou, kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 76 cm, výška 76 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Leatherman
Kovový, taupe, šírka 70 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
85
86
87
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia