Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 722 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(5)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Obliečka na vankúš
43x43 cm
(31)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rayen
Prídavná polička
Závesná, oceľová, biela, 22,5x30 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rayen
Stojan na kapsule
Závesný, sivý, 28x12 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Rayen
Jednorazové vrecká do vysávača v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
4,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Remember
Termoska Finn
450 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Hodiny Amiens
Nástenné, ø 25 cm
(20)
Na sklade
19,48 €
s kódom
22,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Soška Cement
Ø 6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 1,5 cm, výška 5 cm, hĺbka 70 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Váza Aram
Keramická, krémovobiela, ø 14,5 cm, výška 37,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Horse
Drevená, 14x25 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Espejo
Nástenné, ø 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Salio
Drevená, 9,5x19 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Dragonfly
Kovová, 18x22,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Sonora
Nástenné, s dreveným rámom, 120x80 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Rincon
Nástenné, 50x150 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Libra
Nástenné, 40x100 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
117,30 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Olivia
Mikroplyšový, béžový, 700 ml
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, s osvetlením, 17x22 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Hodiny Eva
Nástenné, ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Garniža
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 122 - 211 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Dog
2 ks, látkové, hnedé, 16x30 cm, výška 23 cm
(17)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dózy v súprave
2 ks, 1,7 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Garniža
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 160 - 300 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby
16x24 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Detské hodiny
Ø 30 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
(11)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s nápismi, ø 15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,04 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska BE-MI
Pre domáceho miláčika, betónová, ø 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Plaček Pet Products
Mačací záchod Savic Figaro
Plastová, biela/sivá, 49x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,47 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre psa, keramická, s potlačou, ø 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,30 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre domáceho miláčika, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Lopatka Cat It Design
Plastová, sivá, 16x32 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Protihltacia miska Dog Fantasy
Pre psa, ø 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Mačací záchod Savic Iriz
Plastová, sivá, 37x50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,45 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Súprava misiek s podstavcom Dog Fantasy
Pre domáceho miláčika, keramická
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,89 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Fontána Catit Pixi
Pre mačku, plastová, s potlačou, ø 22 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
35,48 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania/rohová, kovová, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Téglik na zubné kefky Bestlock Black
Bez vŕtania, kovový, čierny, 11x8 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,04 €
s kódom
36,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
88
89
90
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia