Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 700 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Pergole
Keramický, krémovobiely, ø 7 cm, výška 9 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
16,82 €
s kódom
19,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Iria
Oceľový, čierny, 48x20 cm, výška 81,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave
2 ks, biele
(15)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(27)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Ecori
Skladací, látkový, čierny, 32 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Lambris
Prateľná, plastová, hnedá, 65x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 12x30 cm, výška 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Piedo
Sklenený, čierny, 25x12 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, čierne, 94x38 cm, výška 8 cm
(8)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Iria
So štetkou, oceľový, čierny, 20x23 cm, výška 72 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Humidity killer 5 kg
Modrý/svetlosivý
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Prima
38 x 41 cm, v horčicovej farbe
(17)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Tartas
Nástenný, plastový, biely, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
17,54 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Vorno
S automatickým zatváraním, 37,5 x 46 cm, plastová, čierna
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(50)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Badi
Keramická, žltá, ø 11,5 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Orio
Kovový, čierny, 12x21 cm, výška 10,5 cm
(56)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Pioppo
37 x 43 cm, modrá, s kvetinovým vzorom
(10)
Na sklade
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Jet
6 ks, bez vŕtania, kovové, čierne
(26)
Na sklade
13,89 €
s kódom
16,34 € bez kódu
2,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Libertà
Bez vŕtania, plastová, v lesklej striebornej farbe
(39)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Onno
Kozmetické, s osvetlením, zväčšenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Barona
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Moisture killer 5 kg
Biela
(7)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Ecori
2 ks, úložné, látkové, čierne, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Flowers
950 ml, na potraviny, plastová
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Reitani
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 2x9 cm, výška 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 17x21 cm, výška 55 cm
(57)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, žltý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Bea
Látkový, svetlosivý, 75 l
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa
Sklenená, biela, ø 11 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Studio Duo
Na triedený odpad, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 2x12 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Trio Ecori
Látkový, čierny, 3x35 l
(39)
Na sklade
42,49 €
s kódom
49,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Bambusa
Nástenný/s poličkou, bambusový, v prírodnej farbe, 12x25 cm, výška 13 cm
(97)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Torino
47 x 47, plastová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Vali
Drevená, v prírodnej farbe, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
21,65 €
s kódom
25,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Universal
S automatickým zatváraním, 37 x 43 cm, antracitová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Pergole
Keramická, krémovobiela, ø 10 cm, výška 38 cm
(8)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(44)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Sindia
S automatickým zatváraním, 36,5 x 45,5, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Humidity killer 2 kg
Biela
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Organizér na koreničky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 25x7 cm, výška 7,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, čierny, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(204)
Na sklade
18,59 €
s kódom
21,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania Jet
Static-Loc
(2)
Na sklade
6,43 €
s kódom
7,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Badi
Keramický, žltý, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 32 cm
(39)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
99
100
101
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia