Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 797 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Soška The Dreamer
Keramická, 7x9,5 cm, výška 21,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Flowers
Prateľná, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nádobka na mydlo Macre
Kamenná, béžová, ø 12 cm, výška 2 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
11,50 €
s kódom
13,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Umbra
Garniža Geo
Roztiahnuteľná, oceľová, v matne striebornej farbe, 107 - 305 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Umbra
Garniža Adhera
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 40 - 71 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny DIY Butterfly
Nástenné, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Monstera
29x41 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát White Poppy
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Girl Power
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Ulrica
Nástenné, 80x80,5 cm
(13)
Doručenie od 14. 12. 2026
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Midnight
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, v petrolejovej farbe, 200x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Molly
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné/obojstranné, z bavlny renforcé, biele/sivé, 260x220 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Inverness
Z dubového dreva, tmavohnedý, šírka 45 cm, výška 32 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Stojan na oblečenie Haldor
Oceľový, biely/v prírodnej farbe, 63x34 cm, výška 180 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Držiak na papierové utierky RollGrip
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 17,5x30,5 cm, výška 5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Travelposter
Plagát Paradise Beach
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Muslin
Mušelínový, tmavomodrý, 220x250 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Judith
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Two Faces
29x41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Fontána
Pre mačku
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnedá, ø 12,5 cm, výška 48 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Tesora
Drevená, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,27 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zarážky na knihy Hiba
2 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Fida
94x118 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Umbra
Zrkadlo Hub
Nástenné, ø 94 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
170 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Umbra
Zrkadlo Bellwood
Kozmetické, s osvetlením/s poličkou/zväčšovacie, s dreveným rámom, zväčšenie 10x, 12x38 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tosca
Kovový, biely
(17)
Doručenie od 22. 10. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Globe
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 26. 10. 2026
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Soška Arif
Kamenná, 18x6 cm, výška 20 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Zrkadlo Matz
Nástenné, 60x160 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
215,90 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na zubné kefky
Sivý, 16x39 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečky Sifinia
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, z bavlneného perkálu, krémovobiele, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Súprava misiek s podstavcom Dinner Time
Pre domáceho miláčika, drevená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečky Watercolour Spots
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, bodkované, biele, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát Waiting – Sofia Lind
70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Simple Living 6
90x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 6. 11. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Nástenný vešiak Hippo
V medenej farbe, šírka 24 cm, výška 28 cm, hĺbka 2 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky White Floral
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, s kvetinovým vzorom, biele/sivé, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Euromant
Deka Zanzibar
Tmavozelená, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Arkis
Nástenné, ø 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
118
119
120
...
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia