Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 816 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Calista
Gumová, hnedá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stojan na oblečenie Handy
Pojazdný, bambusový, v prírodnej farbe, 113x35 cm, výška 165 cm
(5)
Doručenie od 26. 10. 2026
200,60 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 26. 10. 2026
17 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 87 cm
(49)
Doručenie od 26. 10. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Misty Night
140x70 cm, tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore jaseňa, čierny, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Zrkadlo Lorin
Nástenné, s osvetlením, 3x140 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
322,15 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Váza Rost
Kameninová, tmavomodrá, ø 14 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Selem
Nástenné, s dreveným rámom, 44x68 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na plátne
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
181,05 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Across
Bavlnená, pruhovaná, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňová predložka
Prateľná, zamatová, krémovobiela, 60x100 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
S poličkou, z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 17 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Torino
47 x 47, plastová, biela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Ruffle Striped
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, z bavlny renforcé, tmavomodré, 240x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(5)
Doručenie od 11. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Elephant
36,5 x 45 cm, plastová, čierna, s potlačou
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Veko na úložný box
Plastové, biele, 38x48x4 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Gerard
70x100 cm, tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny DIY Cubic
Nástenné, výška 6 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Plaček Pet Products
Filtre do vodnej fontány v súprave Catit Fresh&Clear
3 ks, pre mačku
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Cabin In The Mountain
Prešívané, z bavlneného saténu, čierno-biele, 140x200 cm
(1)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Basiclabel
Dekoračný vankúš Klei
Bavlnený, čierny/hnedý, s odnímateľným poťahom, 35x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, v matne zlatej farbe, 14x14 cm, výška 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Augustina
S prímesou vlny, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Actona
Nástenný vešiak Seaford
S poličkou, v dekore duba, čierny/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 22 cm, hĺbka 28 cm
(13)
Doručenie od 29. 10. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Miska
Pre domáceho miláčika, plastová
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Dekoračný vankúš Wave
Bavlnený, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Soška His Reflective Mind
16x18 cm, výška 30 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 3. 11. 2026
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kindsgut
Detský desiatový box Aquamarin
Z bioplastu, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Express M
2 ks
(23)
Doručenie od 6. 11. 2026
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
142,80 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 3. 11. 2026
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Sky
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Illana
Keramický, matne čierny, 400 ml, ø 8,5 cm, výška 17 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, modrá
Doručenie od 29. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň na schody Kira
Jutový, v prírodnej farbe, 60x800 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Land
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Chránič matraca Alez
200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 30. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Carve
S poličkou, kovový, čierny, šírka 75 cm, výška 113 cm, hĺbka 29 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
258,40 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pantone
Ploskačka
150 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
32,38 €
s kódom
38,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, čierne, 14x9 cm, výška 12,5 cm
(14)
Doručenie od 26. 10. 2026
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Mikroplyšový, biely, 1,8 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Vešiak Twiggy
Kovový, čierny, ø 29 cm, výška 170 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
121
122
123
...
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia