Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 749 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Onure
120x200,5 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 16. 12. 2026
397,80 €
s kódom
468 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(26)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, v tmavo prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 17 cm, hĺbka 30 cm
(78)
Doručenie od 20. 10. 2026
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Ceramic
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 1,5 cm, výška 5 cm, hĺbka 70 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Slim
Kovový, 16x6 cm, výška 15 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Držiak na toaletný papier Arely
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 10x18 cm, výška 2 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Gold Palm
80x120 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 23. 11. 2026
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Zrkadlo Otilia
Stojacie, 60x160 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
238 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Vrecko na vrecúška
Sivé
(1)
Doručenie od 20. 11. 2026
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Iris
Z tvrdeného skla, čierny, s kvetinovým vzorom, 50x56 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálový, krémovobiely, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Akustický panel Stone Balance
Látkový, 88x118 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Pedálový, oceľový, v striebornej farbe, 45 l
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
140,25 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pléd Bedar
Bavlnený, béžový, 240x260 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Bizzotto
Zrkadlo Otilia
Nástenné, 90x90 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
181,05 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
83x123 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bizzotto
Obrazy v súprave Gallery
60x80 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
58,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Out Of Ordinary
93x117 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
60x60 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, tlačený, sklenený
(22)
Doručenie od 19. 11. 2026
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Featured
101x101 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Small Notes
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
294,95 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Zrkadlo Solene
Stojacie, s dreveným rámom, 58x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na kravaty a opasky The Dandy
Závesný, drevený, v prírodnej farbe, výška 18 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
294,95 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Váza Galene
Sklenená, v prírodnej farbe, 20x21 cm, výška 32 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Malerifabrikken
Obrazy v súprave New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Yellow Petite
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz New Age Pink
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
185,30 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
129
130
131
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia