Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 654 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Odkvapkávacia podložka na riad
Silikónová, čierna, 40x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,79 €
s kódom
39,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, nástenné, kovové, oranžové
(3)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(6)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Elletipi
Príborník do zásuvky Wood Line
V prírodnej farbe, 48 x 47 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 50 ks
Addis
Vešiaky v súprave
50 ks, plastové, čierne, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(3)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Art Deco Pearl
2 ks, s ornamentmi, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, tmavomodré, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 10 cm
Na sklade
7,31 €
s kódom
8,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Odkvapkávač
Dvojposchodový, kovový, béžový, 42x51 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Organizér Elo
Na dokumenty, kartónový, 16x33 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Antic Line
Nádobka na mydlo Savon
Kovová, tmavosivá, 7,5x19 cm, výška 9,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Manarola
60x90 cm, na plátne
(1)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Držiak na toaletný papier ReNew
Nástenný, oceľový, v zlatej farbe, 2x13 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Odkvapkávač
Kovový, v striebornej farbe, 31x15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, sivé, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Váza Ombria
Keramická, biela, ø 16 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Slope
Nástenné, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Palena
Hnedá, ø 10,5 cm, výška 2,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kruhový držiak na sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 72 cm
(48)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Aqua
Rýchloschnúca, z kremeliny, biela/sivá, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Dózy v súprave
6 ks, 850 ml, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Tácka Artisan
25x41 cm, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Foxy
Z umelej kožušiny, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza
Kameninová, biela, ø 11,5 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Košík
Okrovožltý, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Plaček Pet Products
Filtre do vodnej fontány v súprave Catit Pixi
3 ks, pre mačku
(10)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
S prímesou bavlny, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Finding Treasures
32x42 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
WC kefa Bellagio
Bambusová, biela, ø 12 cm, výška 38 cm
(11)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Gutte
Čierna/béžová, 130x160 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Forever Together
Napínacia, na dvojlôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 135x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Dragonfly
Kovová, 18x22,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tácka Retro
Ø 16 cm , servírovacia, porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
17 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá, výška 10 cm
(10)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Hendrik
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, bavlnené, s abstraktným vzorom, sivé, 140x220 cm
(3)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
Ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Salacia
Z recyklovanej bavlny, 130x160 cm
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Lyon
Plastový, matne biely, 350 ml, ø 9 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Neti
Ručne vyrobená, z papiermaša, krémovobiela, 20x9 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hartman
Deka Jolie
Zamatová, ružová, 170x130 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Eclipse
Bavlnená, s ornamentmi, 40x40 cm
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Lima
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny/sivý, 23,5x20 cm, výška 69 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
28,46 €
s kódom
33,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
84
85
86
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia