Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 751 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Compactor
Obal na oblek Oxford
Sivý, výška 90 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Colonia Plus
Oceľový, sivý/v striebornej farbe, 48x30 cm
(283)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Úložný box
S vekom, plastový, objem 45 l, 60x39x23 cm
(1)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Pudding
Plyšový, s vianočným motívom, hnedý, 35x35 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Santa
Plyšový, s vianočným motívom, červený/biely, 38x32 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Novinka
LEIFHEIT
Poťah na žehliacu dosku Perfect Steam S/M
Bavlnený, modrý, s kvetinovým vzorom, 125x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minnie "Flowers"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minnie "Hearts"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
(3)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta The Pincesses "Pink"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Soft as a Cloud
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, ružová, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock Bath
4 ks, bez vŕtania, kovové, v striebornej farbe
(20)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
4,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Asta
Biela/zelená/fialová/v zlatej farbe, 32x35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, sivobéžové, 60x100 cm
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, sivá, 135x190 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Linea
Gumová, sivá, 30x40 cm
(69)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Ťažidlo Coral
Sklenené, ø 8 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Serena
Svetlohnedá, 50x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Splash
Svetlosivá, 50x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania Lonardo
2 ks, SafeFix
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Termoska Fuori
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
(22)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Cordoba
Keramická, tmavomodrá, 10,5x10,5 cm, výška 2,5 cm
(159)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 55x55 cm
(7)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace L
2 ks
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Curver
Úložný box Essentials Transparent
S vekom, plastový, objem 45 l, 57x40x30 cm
(17)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Serro
Oceľový, čierny/hnedý, ø 17 cm, výška 67 cm
(22)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Aries Canvas Paper Laminate
Kancelársky, čierny
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Black
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Podnos s vekom
30x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,39 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Style
Plastový, krémovobiely, 45 l
(34)
Na sklade
19,39 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,44 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Stojan na zubné kefky Duo Steel
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x18 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,34 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Lena Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
16,42 €
s kódom
19,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Spirella
Odpadkový kôš Adelar
Pedálový, oceľový, svetlomodrý, 3 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,18 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Obliečka na vankúš Oba
Z bavlneného saténu, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,15 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,95 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Abby
Bavlnený, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, biely
(38)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
WC kefa Niagara
Z polyresínu, béžová, ø 9 cm, výška 38,5 cm
(22)
Doručenie od 30. 10. 2026
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(37)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Chlebník BLACK
Kovový, čierny, 20x21,5 cm
(34)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, modrý, ø 10x6 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetlosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, ružový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, svetlomodrý
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
108
109
110
...
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia