Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 767 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, modrý, 60x30 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
LEIFHEIT
Náhradné návleky na mop Tenso Power
2 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Vileda
Náhradné návleky na mop Steam Plus XXL
2 ks
(17)
Na sklade
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Háčik Modo
Nástenný, nerezový, v bronzovej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Laila
2 ks, štruktúrované, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Tree
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Desiatový box
1,3 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 15 cm
(2)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Svetlohnedý
(3)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Prachovka CleanTech 3in1
Béžová
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
18,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
Ružová, 45x75 cm
(6)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Podnos Mango
22x31 cm, servírovací, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Pendor
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Úložný box Style
S vekom, plastový, sivý, objem 30 l, 33x44,5x25 cm
(71)
Na sklade
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Atessa
Sklenený, v mentolovej farbe, 200 ml, ø 8 cm, výška 14 cm
(13)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlohnedý, 45 l
(2)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Libra
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Pink
S vianočným motívom, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 6x28 cm, výška 22 cm
(39)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľový, čierny, 4x13,5 cm, výška 10,5 cm
(51)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 36x30,5 cm
(22)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, čierny, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 44x31 cm, výška 5 cm
(121)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 12 l
(4)
Doručenie od 14. 10. 2026
18,27 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Téglik na zubné kefky Time
Betónový, svetlosivý, ø 8 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
18,26 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Stierka na okná 3in1
Zelená, dĺžka 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,09 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Dávkovač mydla Essentials
Z polyresínu, sivý, 250 ml, 9x9 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,30 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Na sklade
15,29 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Doručenie od 22. 10. 2026
15,29 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
15,26 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Sensu
Kameninový, čierny, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(7)
Na sklade
15,24 €
s kódom
17,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Martina
Bambusový, v prírodnej farbe, 38x20 cm, výška 6 cm
(33)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Tower
Oceľová, biela, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(27)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
iDesign
Stojan na umývacie prostriedky Clean
Plastový, biely, 12x20 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Botania
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela/sivá, 160x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
KIS
Úložný box C Box Style
S vekom, plastový, biely, objem 27 l, 55x39x16 cm
(2)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na zubné kefky Tower
Oceľový, biely, 5,5x5,5 cm, výška 9 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Golden Sunset
Bavlnený, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(13)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Hilary
S prímesou bavlny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Milano
S prímesou bavlny, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirrus
S prímesou juty, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
111
112
113
...
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia