Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 766 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno Wine Glass
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 38x26 cm, výška 7 cm
(43)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Odkvapkávacia podložka na riad
Silikónová, šalviová zelená, 30x15 cm
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Téglik na zubné kefky Aurora
Kameninový, biely/modrý, ø 7,5 cm, výška 11 cm
(8)
Na sklade
11,26 €
s kódom
13,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nádobka na mydlo Chavela
Keramická, svetlosivá, 9x13,5 cm, výška 3 cm
Na sklade
11,26 €
s kódom
13,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Nádobka na maslo White
Biela, 10x17 cm
(14)
Na sklade
11,05 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Zrkadlo Viva 2in1
Kozmetické, zväčšenie 3x, ø 8 cm
(12)
Na sklade
13 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 45 cm, výška 21 cm, hĺbka 10 cm
(22)
Na sklade
11,05 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(4)
Na sklade
11 €
s kódom
12,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Taranto
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
11 €
s kódom
12,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na mydlo Suds
Z polyresínu, biela, ø 11,5 cm, výška 2 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Panazio
Prateľná, biela/zelená, 45x75 cm
(5)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely/sivý, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Montalfano
Z polyresínu, biely, 300 ml, 7,5x8 cm, výška 16,5 cm
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Knit
Biely, 7 l
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Mickey Mouse
Plastový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
S|P Collection
Téglik na zubné kefky Suds
Z polyresínu, biely, ø 7 cm, výška 10,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, biely/v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 31 cm
(6)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Niagara
Z polyresínu, béžový, 350 ml, ø 8 cm, výška 17 cm
(33)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Detská , celoročná, 100x135 cm
(51)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Detská , celoročná, 90x130 cm
(22)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Dekoračný vankúš Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, sivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Demižón
5 l, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Flowers
950 ml, na potraviny, plastová
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Crocodile
Látková, zelená
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Elephant
Látková, žltá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, v mentolovej farbe/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Femme
Na kozmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Elba
10 ks, kovové, sivé
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Mandal
Prateľná, červená, 40x60 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Detská , letná, 100x135 cm
(15)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Zarážka do dverí
Kovová, sivá, 15x6,5 cm, výška 9 cm
(108)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Loptičky na pranie na odstránenie nečistôt v sade
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Stojan na toaletný papier Lava
Oceľový, matne čierny, ø 16 cm, výška 46 cm
(7)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
LEIFHEIT
Náhradné návleky na prachovku v súprave Superduster
2 ks, biele
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(13)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract Faces
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(32)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Premier Housewares
Tašky v súprave
3 ks, na triedený odpad, 3x13 l
(1173)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na umývacie prostriedky
Plastový, v striebornej farbe, 13x24 cm, výška 14 cm
(277)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Plastový, 25,5x24,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kefa na riad
(349)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
128
129
130
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia