Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
11 212 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Rayen
Stojan na kapsule
Závesný, sivý, 28x12 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Rayen
Jednorazové vrecká do vysávača v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
4,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Remember
Termoska Finn
450 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Hodiny Amiens
Nástenné, ø 25 cm
(20)
Na sklade
19,48 €
s kódom
22,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Soška Cement
Ø 6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 1,5 cm, výška 5 cm, hĺbka 70 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Trento
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, výška 82 cm, hĺbka 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Light & Living
Váza Aram
Keramická, krémovobiela, ø 14,5 cm, výška 37,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Horse
Drevená, 14x25 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Salio
Drevená, 9,5x19 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Dragonfly
Kovová, 18x22,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Sonora
Nástenné, s dreveným rámom, 120x80 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Rincon
Nástenné, 50x150 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
229,50 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Libra
Nástenné, 40x100 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
117,30 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Olivia
Mikroplyšový, béžový, 700 ml
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, s osvetlením, 17x22 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Hodiny Eva
Nástenné, ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Garniža
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 122 - 211 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Dog
2 ks, látkové, hnedé, 16x30 cm, výška 23 cm
(17)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dózy v súprave
2 ks, 1,7 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Garniža
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 160 - 300 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby
16x24 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Detské hodiny
Ø 30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
(11)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska BE-MI
Pre domáceho miláčika, betónová, ø 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre domáceho miláčika, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Lopatka Cat It Design
Plastová, sivá, 16x32 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Protihltacia miska Dog Fantasy
Pre psa, ø 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Protihltacia miska Dog Fantasy
Pre psa, ø 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, tmavosivé
(12)
Na sklade
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(194)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(118)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania/rohová, kovová, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Téglik na zubné kefky Bestlock Black
Bez vŕtania, kovový, čierny, 11x8 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,04 €
s kódom
36,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Bestlock Bath
Bez vŕtania, oceľová, v striebornej farbe, 13x13 cm, výška 10 cm
(16)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Téglik na zubné kefky Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 11x8 cm, výška 15,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Košík
Z juty, v prírodnej farbe, výška 25 cm
(7)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
139
140
141
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia