Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
11 238 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock Bath
4 ks, bez vŕtania, kovové, v striebornej farbe
(20)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
4,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
6 ks
(18)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Košík
Látkový, biely, výška 20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň na schody Kira
Jutový, v prírodnej farbe, 60x600 cm
Na sklade
Posledný kúsok
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň na schody Kira
Jutový, v prírodnej farbe, 60x800 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Biely, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na dáždniky Bellwood
Biely, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 26x22 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Nástenné, 87x92 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
160,65 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Držiak na obrúsky Swivel
Kovový, čierny, 10x7 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Stojacie, 51x158 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 15x17 cm, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hub
Stojacie, 37x157 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
170,85 €
s kódom
201 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Čierny, 30x20 cm, výška 23 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Terrace
Drevený, 25x18 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, čierny, 1x26 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 26x22 cm, výška 12 cm
(12)
Na sklade
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Háčik Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastový, biely
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, biely, 1x26 cm, výška 11 cm
(7)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Odkvapkávač Sling
Plastový, sivý, 33x38 cm
(13)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Držiak na obrúsky Squire
Kovový, čierny, 12x10 cm, výška 15 cm
(34)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Rokia
Nástenné, s dreveným rámom, 96x55 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Chess
2 ks, kovové
Na sklade
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zarážky na knihy Hiba
2 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Soška Stag
Kovová, 27x10 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Oxana
2 ks, kamenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Sena
2 ks, kovové/kamenné
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Matera
Nástenné, 41x72 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Zrkadlo
Nástenné, 52x62 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Vešiak na kľúče
Drevený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dóza
500 ml, na potraviny, sklenená, čierna
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Set na čistenie žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Maribor
Bez vŕtania, UV-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 43,5x7,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dóza
1,4 l, na potraviny, sklenená, čierna
(4)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Wenko
Dóza
1 l, na potraviny, sklenená, čierna
(7)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Maribor
Bez vŕtania, UV-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 63x14 cm, výška 5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Oranges
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Mary
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(33)
Na sklade
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
141
142
143
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia