Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
11 240 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, vínovočervený/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Grocer
3 l, na potraviny, sklenená
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Premier Housewares
Dózy v súprave Fenwick
3 ks, na potraviny, kamenné
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Speckled
3 ks, na sušienky, kovové, čierno-biele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, krémovobiela, ø 20 cm, výška 21 cm, 3 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Urban
3 ks, na sušienky, kovové, čierno-biele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Grocer
1 l, na potraviny, sklenená
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Monzaro
Drevený, hnedý, ø 14 cm, výška 30 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelenomodrá
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Váza Baufort
Sklenená, ø 15 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Cabin In The Mountain
Prešívané, z bavlneného saténu, čierno-biele, 140x200 cm
(1)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Where Butterfly Fly
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
(1)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Colours and Flowers
Prešívané, z bavlneného saténu, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Colour Shades
Prešívané, z bavlneného saténu, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Monster Alphabet
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Rallye
Prešívané, z bavlneného saténu, krémovobiele, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Travel Around The World
Prešívané, z bavlneného saténu, sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Meow Meow
Prešívané, z bavlneného saténu, ružové, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Sisters Balerinas
Prešívané, z bavlneného saténu, biele/oranžové, 140x200 cm
(1)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Bunnies In The Rain
Prešívané, z bavlneného saténu, biele, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Sweet Bunnies
Prešívané, z bavlneného saténu, ružové, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Abstract
16 ks, priľnavé, béžové, 20x65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
4,81 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Cottage Warmth
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 20x65 cm
(8)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Horizon
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(5)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Floral Path
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(20)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Butterfly Life
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 20x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
4,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, svetlohnedé, 20x65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
4,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Oriental Era
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Art
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(10)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Madalyon
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, červené, 20x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
4,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Freezing
Bavlnená, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Circle
Modrá, 50x80 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Uni
Modrá, 50x80 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Brick
Modrá, 50x80 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Gigi
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, zelené/krémovobiele, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierno-biele, 60x100 cm
(2)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierne/sivé, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Marble
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Blue Spring
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(6)
Doručenie od 15. 12. 2026
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(10)
Doručenie od 15. 12. 2026
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Boho Mandala
2 ks, prateľné, biele, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, biele/hnedé, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, z bavlny renforcé, pruhované, hnedé/béžové, 200x220 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Deka
Mikroplyšová, ružová, 220x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Miska
Pre domáceho miláčika, sklenená, s nápismi, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
143
144
145
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia