Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 816 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
12,99 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, tmavofialové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris
Stolové, výška 12,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Lofty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
63,71 €
s kódom
74,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Static
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 19. 11. 2026
93,50 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Arturo
Prateľná, svetlohnedá, 70x120 cm
Doručenie od 11. 11. 2026
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, tlačený, sklenený
(35)
Doručenie od 19. 11. 2026
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Pléd Scallop Waves
Prešívaný, zelený, 240x260 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, saténové, štruktúrované, krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, krémovobiele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, tmavofialové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, taupe, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Tartan Check
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, červené/tmavozelené, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Happy Holidays
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Penguins
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, v prírodnej farbe, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Organizér
Drevený, 10x27 cm, výška 33 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
45,81 €
s kódom
53,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 60 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky N
60 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
0,56 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 11. 11. 2026
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Soška Heavenly Grounded
Keramická, 17,5x11 cm, výška 22,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
118,15 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Deka a obliečka na vankúš v súprave Colour Shades
Prešívané, z bavlneného saténu, 140x200 cm
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Christmas
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, biele/sivé, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Floral Embrace
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Leavy
Nástenné, výška 102 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
112,20 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, sivá, 135x190 cm
(2)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tlačený, na plátne
(118)
Doručenie od 11. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Úložný box Favori
Plastový, biely/v prírodnej farbe, 21x37x24 cm
(35)
Doručenie od 22. 10. 2026
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Burgundy Blooms
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Florentia
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Classic Plus
Závesná, oceľová, čierna
(41)
Doručenie od 26. 10. 2026
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Frill
Na dvojlôžko, na gombíky, biele/ružové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Happy Capy(bara)
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Crochet
Na dvojlôžko, na gombíky, biele, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Capy Christmas
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Brushed Christmas Dogs
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/v prírodnej farbe, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou
(2)
Na sklade
4,20 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, biela, 130x160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Moonia
Chránič matraca Terry
Vodoodolný, 180x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Chilli
Mikroplyšový, červený, 900 ml
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Komodo Beach
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Dekoračný vankúš Carved Fur
Mikroplyšový, šalviový zelený, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Leitz
Nastaviteľná podložka ku klávesnici WOW
Plastová, 44x7 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Orion
Viečka na poháre v súprave
10 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
137
138
139
...
150
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia