Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Hry a hračky
Hry a hračky
...
Pre deti
Hry a hračky
Hry a hračky so zľavovým kódom
Detské hračky
Detské stany
Interaktívne hračky
Domáce ihrisko
Detské hry
Hlavolamy
Výtvarné potreby
Nafukovačky
Odrážadlá a hojdačky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Montessori
Odporúčaný vek
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
525 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Hračka do vody Bath Set
6 ks, plastová, vhodný vek 1+
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská hrazdička Maralis
Vhodný vek 0+, BPA free
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Puzzle Ocean
Drevené, počet dielikov 6, vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Moulin Roty
Závesná hračka Tiho
Vhodný vek 0+, perte ručne
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gizmo
Sánkovací tanier Meteor
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Drevená hračka Dinosaur
Drevená, vhodný vek 1+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Hračka do vody Ducks
3 ks, plastová, vhodný vek 3m+
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detské maňuškové divadlo Kasper
Drevené, vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Omaľovánky Space
Vhodný vek 3+
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Hlavolam Sudoku
Drevený/plastový/kartónový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Hračka do vody Ocean
3 ks, silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Hrkálka Fintan
Vhodný vek 0+, BPA free, perte ručne
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detský bazén Fiesta Mariposa
Ø 162 cm
Na sklade
Posledné kúsky
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Roba
Maňušky v súprave
6 ks, látkové, perte ručne, vhodný vek 3+
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
6,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Nafukovacie ležadlo Sonny the Sea Creature
160x118 cm
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kindsgut
Hudobná hračka Stars
Vhodný vek 2+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Závesný kolotoč Dolly
Závesný, látkový, ø 20 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikónová, vhodný vek 0+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kindsgut
Hudobná hračka Octopus
Vhodný vek 2+
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Pexeso Yummy
Doručenie od 19. 10. 2026
20,70 €
s kódom
25,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Detské záhradné náradie Rake
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, hnedé, 75x49 cm, výška 37 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, v mentolovej farbe, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, modré, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, ružové, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roba
Uspávačik Lil Planet
Mušelínový, perte na 40 stupňov, 40x40 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Mini
Plyšová hračka Noah
Vhodný vek 0+, výška 64 cm, dĺžka 27 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Plyšová hračka Dora & Bab
Výška 31 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Plyšová hračka Hunsi
Vhodný vek 3+, výška 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Plyšová hračka Ling Ling Panda
Vhodný vek 0+, výška 32 cm, dĺžka 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Boyle
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
22,10 €
s kódom
27,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Amelia
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
17,26 €
s kódom
21,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hryzadlo Bara Dino
Vhodný vek 0+
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Hojdačka Charlie
34x66 cm, výška 51 cm, nosnosť 40 kg, vhodný vek 2+
Doručenie od 21. 10. 2026
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Hojdačka Kleine racker
32x69 cm, výška 50 cm, nosnosť 40 kg, vhodný vek 1+
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Interaktívna hračka Marcello
Doručenie od 21. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hrkálka Larva
Vhodný vek 0+
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hryzadlo Theo DIno
Vhodný vek 0+
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Obchod na hranie
Vhodný vek 3+
Doručenie od 20. 10. 2026
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hryzadlo Billy Dino
Vhodný vek 0+
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská hrazdička Style
Vhodný vek 0+
Doručenie od 20. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Guličková dráha
Vhodný vek 3+
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Uspávačik Lil Planet
Mušelínový, perte na 40 stupňov, 40x40 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
7
8
9
10
11
Súvisiace kategórie
Detské hry
Detské hračky
Stolové hry
Detské stany