Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Detský textil
Detský textil do kúpeľne
Detský textil do kúpeľne
...
Detský textil
Detský textil do kúpeľne
Detský textil do kúpeľne so zľavovým kódom
Látkové pleny
Detské osušky
Detské župany
Žinky na umývanie
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Motív
Typ ponuky
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
110 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Miraculous
Bavlnená, červená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Wind"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Winnie the Pooh "Smile"
Bavlnená, žltá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrovlákna, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Bing
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Jurassic World "Volcano"
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, hnedý
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detské pončo White
Veľkosť 2-4 roky, ľanové, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, svetlozelené, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Billie Eilish
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlohnedá, bavlnená, 15x21 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, žltá, 75x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, ružové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lion King
Bavlnená, modrá/hnedá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spider-man
Z mikrovlákna, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Moulin Roty
Detská osuška s kapucňou Pomme des Bois
Bavlnená, krémovobiela, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bing "Hoppity"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
7,85 €
s kódom
9,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Žinky v súprave Clean
2 ks, krémovobiele, 21x13 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Avengers
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Minnie "Sparkle"
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minnie "Red heart"
Bavlnená, červená, 70x140 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Batman "The Emblem"
Bavlnená, čierna, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, zelený
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Detské pončo Juno
Veľkosť 3-6 rokov, mušelínové, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Nature Spell"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Lola
Bavlnené, ružové
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Joep
Bavlnené, zelené
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cam Cam Copenhagen
Žinky v súprave Augusta
4 ks, béžové, z bio bavlny, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
4,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Naruto Uzumaki
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Vaiana
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Jurassic World "Rebirth"
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 100x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, biela, 75x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Hello Kitty
Bavlnená, červená/biela, 70x140 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Wednesday
Bavlnená, tmavofialová, 70x140 cm
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Čierna, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, modrá, 75x75 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská osuška s kapucňou Rabbit
Bavlnená, sivá, 76x76 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac