Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 753 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, svetlohnedá, 150x200 cm
(24)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, zelená, 210x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, zelená, 150x200 cm
(26)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne vyrobená, sklenená, ø 13 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Porcelánová, biela, ø 17 cm, výška 21 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Omaggio
Ručne maľovaná, keramická, modrá, ø 22 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručne maľovaná, porcelánová, biela, ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Two Faces
29x41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Lady
29x41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Girl Power
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Profile
29x41 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Váza Cutting
Sklenená/drevená/železná, v prírodnej farbe, 6,5x25,5 cm, výška 14,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Jona
Ručne maľovaná, kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, výška 18 cm
(7)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Sošky v súprave Teis
2 ks, drevené, 2,5x5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Soška Sidsel
10x13 cm, výška 25 cm
(23)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava váz Nezha
3 ks, ručne maľované, terakotové, čierne/béžové, 4,5x17 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Ingolf
Sklenená, hnedá, 18x19,5 cm, výška 26 cm
(18)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Niza
Ručne maľovaná, terakotová, čierna, ø 20 cm, výška 16,5 cm
(12)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Irie
Železná, krémovobiela, 18x26 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Váza Cayden
Sklenená, čierna, ø 20 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Horse
Drevená, 7,5x15,5 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Z dubového dreva, 7,5x19,5 cm, výška 18,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Drevená, 4x10 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kay Bojesen Denmark
Sošky v súprave Lovebirds
2 ks, z dubového dreva, 5x9,5 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
53,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Euromant
Deka Linen
S prímesou bavlny, modrá, 140x180 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Euromant
Deka Zanzibar
Tmavozelená, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Meadowsweet Floral
Biely/zelený, 30x40 cm
(30)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Meadowsweet Floral
Ružový/sivý, 30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Dekoračný vankúš Diamond
Bavlnený, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečka na vankúš Cotton Sateen
Z bavlneného saténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Blush
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Dove
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen White
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(25)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(32)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
49
50
51
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky