Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Luxusné doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 752 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Twilight Pier
113x85 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, tlačený, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, tlačený, na plátne
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Váza Melange
Ručne vyrobená, sklenená, ø 23 cm, výška 26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Roman
Z polyresínu, 14,5x21,5 cm, výška 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Luxy
Kovová, výška 90 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Delicado
Nástenné, ø 51 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Kanji
Sklenená, oranžová, ø 19 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Alaska
Z umelej kožušiny, sivobéžová, 220x240 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Váza Aino
Ručne vyrobená, sklenená, ø 22 cm, výška 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Váza Forma
Sklenená, 10,5x10,5 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Hoop
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Diamond
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Deka
Vlnená, sivá, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Diamond
Vlnená, béžová, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Deka
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bystag
Hodiny Classic
Nástenné, ø 50 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Dekoračný vankúš Morph
Bavlnený, modrý, 60x60 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Ženilkový, béžový, šírka 60 cm, váha 800 g
(6)
Doručenie od 7. 12. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Váza Decennia XL
Keramická, ø 17 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Peeking Doggy
Nástenné, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Peeking Doggy
Nástenné, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Deka Carmel
S prímesou vlny, svetlohnedá, 130x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Menčestrový, zelený, šírka 60 cm, váha 800 g
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Cesta
Kameninová, 11x31 cm, výška 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Branch & Birds
Kovová, výška 66 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Hodiny Rin
Nástenné, ø 27 cm
(26)
Doručenie od 15. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Hodiny Rin
Nástenné, ø 27 cm
(38)
Doručenie od 15. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Retro
Nástenné, ø 34 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Retro
Nástenné, ø 34 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Arkis
Nástenné, ø 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wallity
Obrazy v súprave
35x50 cm, 4 ks, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Moisture killer 5 kg
Modrý/svetlosivý
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Subtle Nature
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Delicado
Nástenné, ø 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,96 €
s kódom
64,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, šalviová zelená, 150x200 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Somma
S prímesou vlny, 50x50 cm
(5)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Colorful
Kovová, výška 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Silvio
Kameninová, krémovobiela/v striebornej farbe, ø 20 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Bricks
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Concrete II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Linen
2 ks, látkové, 60x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Medium Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Terrazzo
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Travertine II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
1
...
14
15
16
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky