Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Luxusné doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 755 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirana
V prírodnej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Melisse
Béžový/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nando
Krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nando
Zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Palmelia
Béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Everest
S prímesou bavlny, antracitový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Everest
S prímesou bavlny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Flanela
Z mikroflanelu, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Flanela
Z mikroflanelu, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Flanela
Z mikroflanelu, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, béžový, 43x43 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(19)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
My House
Deka Stripe
Staroružová, 150x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Mikroplyšová, v horčicovej farbe, 130x160 cm
(409)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Iliade
Bavlnený, biely/sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Dekor
Žakárový, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Dekoračný vankúš Merely
Menčestrový, modrý, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Doručenie od 16. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Coffee
20x20 cm, 2 ks
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Váza
Sklenená, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Termofor Bambi
Fleecový, svetloružový, 1,8 l
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Termofor Etoiline
Fleecový, svetloružový, 1,8 l
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
11 €
s kódom
13,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Damask Jacquard
Damaškový, sivý, 43x43 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Damask Jacquard
Damaškový, béžový, 43x43 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, biely, 28x38 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, tmavosivý, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Ceduľa Toilettes
Kovová, 30,5x7 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Damp Killer 1 kg
Biela/modrá
(54)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Leaves
3D, 45x45 cm
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Zig Zag
Pruhovaná/s potlačou, 45x45 cm
(24)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
1
...
50
51
52
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky