Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 749 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, tlačený, na plátne
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, béžová, 70x150 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 40x40 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(11)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, slonovinová, 180x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, zelená, 220x240 cm
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Boudoir
Mikroplyšová, béžová, 180x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, taupe, 220x240 cm
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Dekoračný vankúš They are Flying
Bavlnený, s vianočným motívom, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Greta
Štruktúrovaná, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Obraz Mojito
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Hoop
Vlnená, modrá, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave Mid Century
2 ks, z materiálu bouclé, žlté, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
30,62 €
s kódom
38,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Stark
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, oranžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(36)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Amy
Zamatová, 45x45 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(14)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Na sklade
18,98 €
s kódom
23,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(12)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Deka Throw
Sivá, 130x160 cm
(180)
Na sklade
18,98 €
s kódom
23,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Santos
Z recyklovanej bavlny, žltý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Mikroplyšová, vínovočervená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Velva
S prímesou bavlny, zelená, 130x155 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Boudoir
Mikroplyšová, krémovobiela, 180x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Deka Carved Fur
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, červená, 150x200 cm
(54)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 50x70 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená/biela
(12)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, svetlozelená, 150x200 cm
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, tlačený, s rámom
(95)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Visco
Bavlnená, 45x75 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Váza Mimi
Keramická, svetlomodrá, 14x15,5 cm, výška 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 44 cm
(27)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Hodiny Takamaka
Nástenné, ø 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
28,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Elevated Classic Numbers
Nástenné, ø 33,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Drevená, 4x10 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Deka Santos
Pletená, z recyklovanej bavlny, žltá, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Váza
Zelená/sivá, 23x39 cm, výška 22 cm
(149)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky