Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 749 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Joy
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát London
30x40 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Spinning Around
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Retro
Nástenné, ø 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, modrý, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(17)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, žltý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(60)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Flow
Nástenné, výška 45,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
Pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Bow
Mikroplyšová, biela/ružová, 200x240 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Figura
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Chess
2 ks, kovové
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Cube
Biely
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Kontur
Keramická, modrá/sivá, ø 15,5 cm, výška 29 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, svetlohnedý, ø 25 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Váza Young Lady
Porcelánová, biela, 10x14 cm, výška 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Váza Mure
Sklenená, hnedá, ø 28 cm, výška 30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
slip
Obliečka na vankúš Charcoal
Hodvábna, 51x76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Cocoon
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Moisture killer 5 kg
Modrý/svetlosivý
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Java
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, biela, 130x170 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Čierny
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Fiore
Nástenné, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny DIY Cubic
Nástenné, výška 6 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tlačený, na plátne
(175)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Grato Cuadrado
Nástenné, výška 29 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
34 €
s kódom
42,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S prímesou bavlny, etno, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, ružová, 130x170 cm
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Ireland
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Molo
150x60 cm, tlačený, na plátne
(48)
Doručenie od 19. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Mikroplyšová, s vianočným motívom, tmavozelená, 130x170 cm
(42)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Leopard
Z polyresínu, 15,5x23 cm, výška 29 cm
(19)
Doručenie od 26. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Walnut
2 ks, 60x240 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
172 €
s kódom
215 € bez kódu
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Biely
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ondine
Čierny/béžový, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Súprava váz Libra
2 ks, ručne vyrobené, sklenené, ø 20 cm, výška 37 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Tyrkysovomodrý
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Zira
Bavlnená, štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Raspberry Creamsicle
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x60 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
1
...
39
40
41
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky